Yetenek Sizsinizde kim birinci oldu?

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının birincisi belli oldu.

yetenek sizsiniz turkiye'nin birincisi belli oldu

Yarışmanın birincisi, sihirbazlar Burak ve Kıvanç oldu.

2014 yılı Yetenek Sizsiniz Türkiye finalini kim kazandı bilgisi Büyük ödülün sahibi kim oldu? Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi kim oldu?

2014 finali şampiyonu kim, Yetenek sizsiniz kazanan kim birinci oldu.

Yetenek Sizsiniz Birincisi  Belli Oldu

Star tv ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler juriliğini yaptığı renkli yarışma final ile bu sezonu kapattı.

Finale kalan birbirinden yetenekli yarışmacılar final performanslarını sundu.

En çok dikkat çeken yarışmacı ise Kıvanç ve Burak oldu.

Noter'den dereceye girenlerin isimleri geldi. Acun Ilıcalı finalistleri açıkladı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını Kıvanç ve Burak kazandı.

-----------

Acun Ilıcalı ile yapılan bir röportaj:

Kötülükleri cezalandırıyor musunuz?

Hayır cezalandırmıyorum ama o insanları dünyama sokmuyorum. Futbol terimiyle konuşayım, pozisyon gereği istemeden faul yaparsın mesela. Bir de kasti faul vardır. İşte bana hayatta kasti faul yapan insanları, zirveye gelirken beni indirmeye çalışan, karalayan insanları hayatıma sokmam.

Çocuklarınızın bu işi yapmasını ister misiniz? Mesela sizinle çalışmalarını?

İsterim. Büyük kızım Banu şu an reklam bölümümüzde benimle çalışıyor. Sıradan bir eleman muamelesi görüyor. “Burası babamın yeri” dediği an biter. Üzerinde 2 tane yöneticisi var. Buranın normal çalışanı gibidir ve bu beni çok mutlu ediyor.

"UÇAK YOLCULARI HÜLYA AVŞAR'I YUHALADI"

Tekneleriniz ismi hep programlarınızın adını taşıyor doğru mu?

Evet bir tanesi ‘Talent’ (Yetenek), bir tanesi ‘Survivor’ bir tanesi ‘Voice’ (Ses).

Bir de yeni uçak almışsınız?

Evet aldım ama inanın bana ben hayata yetişemiyorum. Uçak hayatımı çok kolaylaştırdı. Uçakları hep kaçırıyordum, kaçırmasam bile yolculara ayıp ediyordum. Yoldan arayıp ‘Ben geliyorum’ diyordum, uçağa binince bekleyen yolcuların yüz ifadesi zaten yetiyordu. Uçak alarak hayatımdaki en büyük yükü attım. ‘O Ses Türkiye’ için ‘Yetenek Sizsiniz’ için Türkiye’yi dolaşıyoruz, halimizi görmeliydiniz. Artık bir gün yine geciktik, ben Hülya Avşar’a ‘Önden sen gir uçağa’ dedim. Çünkü ilk gireni yuhalayacaklar biliyorum. Hülya girer girmez ‘Yuhh’ sesleri yükseldi tabii. Hülya 15 gün bunun sitemini yaptı bana. Uçak hayatımı kolaylaştırdı. Kiraya da veriyorum, masrafı korktuğum kadar olmadı.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı TV8'in sahibi oldu!. Gelecek sezondan itibaren TV8 ekranlarında görmeye başlayacağımız Acun Ilıcalı, patronu olduğu kanalla ilgili ilk kez Posta Gazetesi'nden Mehmet Coşkundeniz'e konuştu.

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından bazı başlıklar...

'EYLÜLDE BAŞLIYORUZ'
'Elimde en az 10 tane yepyeni program var' diyen Acun Ilıcalı şöyle devam ediyor:  TV8'deki asıl başlangıcı eylüldeki yeni yayın dönemiyle yapacağız. Star'daki programlarımı TV8'e alacağım. Bundan sonra Acun Medya olarak başka kanala iş yapmayacağız. Eylülde başlarız ve  3 ay içerisinde Türkiye'nin en çok izlenen 3 kanalı haline geliriz. Mutluluk veren kanal yapacağım. Kanalımda futbola her zaman yer var ama haber yayınlamayı düşünmüyorum.

6 YIL BİRİNCİYDİM AMA BATIYORDUM
Show TV'den büyük alacağım vardı. Bu alacaklara güvenerek bankalar bana kredi verdi. Bankalara borcum 30 milyon liraya kadar çıktı. Ağustos 2012'de Star ile anlaşınca para almaya başladık. Parayla buluşunca da ilk işim kanal almak oldu.'

ACUN ILICALI KİMDİR?
Acun Ilıcalı muhabir olarak başladı televizyonculuk serüvenine, sonunda bir kanal satın aldı. Peki hayatı değişti mi? Kanalın eski çalışanlarını duvara astığı listeyle kovdu mu gerçekten? Çalışma arkadaşlarıyla hep dost gibiydi peki ya şimdi?  Cevapları Acun'dan aldım, ama yetinmedim çevresindekilere de "Kimdir Acun Ilıcalı" diye sordum. ıllar önce Show TV'de montaj odasındaydı... Saatini aşmıştı ama ben "Çık, sıra bende" demedim. İyi ki demedim çünkü o montaj odası bize ait değilmiş. O da zaten "Kapat kapıyı burası habercilerin değil" dememişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir