Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olmak

Bir çok ülkede “My MAN CAN” adıyla yayınlanan ve eşlerin katılarak yarıştığı YAPARSIN AŞKIM yarışma proğramı, ülkemizde de FOX TV'de yayınlanıyor ve izlenme rekorları kırıyor.

Okuyucularımızdan gelen sorular nedeniyle Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olmak için gerekli bilgileri kısaca sizler için derledik.

Yaparsın Aşkım'a nasıl katılabilirim, neler yapmalıyım? Başvuru şartları nelerdir? Yaparsın Aşkım'a nasıl başvuru yapılıyor? Yaparsın Aşkım başvuru formunu nereden bulabilirim? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirisiniz.

Yaparsın Aşkım nedir?

Yaparsın Aşkım yarışması, Fox TV ekranlarında yayınlanan ve çiftlerin yarıştığı eğlenceli  ve heyecanlı bir yarışma programıdır. Program yayınlanmaya başladığı ilk andan beri ülkemizde de en çok izlenen yarışma programlarından biri olmayı başardı. Sizler de bu yarışma programında yer alarak eşinizle yarışabilir, hem eğlenir hem de izleyicileri eğlendirebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Yaparsın Aşkım’a nasıl katılabilirim?

Yaparsın Aşkım yarışma programına katılabilmek için tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır. Program yapımcıları tarafından bir başvuru formu yayınlanmıştır. Bu Yaparsın Aşkım katılım formunu dikkatlice doldurmalısınız.

Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu'nu FOX TV'nin sitesinde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olmak için 18 yaş dışında başka bir şart aranmıyor.

Acun Ilıcalı bu dedikoduya fena bozuldu

Başvuru işleminizi tamamladığınızda, program yapımcıları tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacaksınız. Eğer başvuruya olumlu cevap verilmişse ilgili adaylar, detaylı bilgilendirme amacıyla  görüşme için çağırılıyorlar. Elbette programın formatı , uyulması gereken kurallar ve benzeri konularda bilgilendirmeler yapılacak ve size verilen günde programa katılmış olacaksınız.

Yaparsın Aşkım hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Yaparsın Aşkım programı, Fox TV ekranlarında ve her Cumartesi günü saat 20:00’de yayına başlıyor. Programın yayınlandığı günlerde en çok izleneneler arasında olmakta ve seyircileri adeta ekrana kilitlemektedir.

Yaparsın Aşkım yarışma proğramının sunucusu İlker Ayrık'tır. Yaparsın Aşkım yarışmasının katılım formuna FOX TV'nin sitesinden ulaşabilirsiniz.  Formu çok dikkatli bir şekilde ve DOĞRU BİLGİLERLE doldurmak, seçilmeniz açısından büyük önem taşıyor. Eşlerle yapılan bir yarışma olduğu için başvuru formu, başvuru yapacak eşlerin her ikisi tarafından birlikte doldurulması gerekiyor.

Yaparsın Aşkım programında yarışmacı olmak” üzerine bir düşünce

  1. Resmi YokDERYA TABLACI

    Bu FOX TVde değil yarışmak, bitimi piremi bile vermem.. Bunlar benim ülkemin azılı düşmanlarıdır…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir