Tüm anketler, AK Parti için tarihi rekoru gösteriyor

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bütün kamuoyu araştırmaları gösteriyor ki AK Parti tarihi bir rekora doğru gidiyor" dedi.

bakan kilic: ak parti tarihi rekora gidiyor

Kılıç, Samsun Yaşar Doğu Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Gençlik Kolları toplantısında yaptığı konuşmada, Samsun şehrinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hiçbir zaman mahcup etmediğini söyledi.

"25 Mart salı günü Samsun'da yapılacak mitingde ve 30 Mart Pazar günü de sandıkta hiçbir zaman mahcup etmedik ve etmeyeceğiz. İstiklal Mücadelesinin başladığı şehir Samsun'dur. 30 Martta biz bu cevabı veririz" diyen Kılıç, şöyle devam etti:

"Bütün kamuoyu araştırmaları gösteriyor ki AK Parti tarihi bir rekora doğru gidiyor yerel seçimlerde. Ancak bunun gerçekleşmesi için oy kullandığımız o sandık varya ona sahip çıkacaksınız. Sonucun doğru sayılması, doğru kayıt altına alınması için sizler görev yapacaksınız, ana kademenizle kadın kollarınızla beraber. Uyanık olacaksınız. Çevrilmeye çalışılan bir oyun olursa buna müdahale edeceksiniz. Çünkü biz şunu çok iyi biliyoruz sandığın içerisi bizim zaferimizi gösteren, göstergeyle dolu. Ama onu oradan alıp o kağıda, o teslim tutanağına yazılması lazım."

Türkiye'de AK Parti teşkilatından daha büyük bir teşkilat olmadığını vurgulayan Kılıç, "Daha kuvvetli bir siyasi parti yok. Gençlik kollarının bu kadar önemli olduğu, bu kadar değer verildiği başka bir siyasi parti yok" dedi.

Konuşmanın ardından sahne alan sanatçı Murat Göğebakan, şarkılarını seslendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir