TSE’den Aygaz’a “Müşteri Dostu Kuruluş Belgesi”

Türkiye Standartları Enstitüsü, Türkiye’de “Müşteri Dostu Kuruluş Belgesi”ni yapılan törenle Aygaz’a verdi.

TSE’den Aygaz’a “Müşteri Dostu Kuruluş Belgesi”

Türkiye Standartları Enstitüsü tarafından geliştirilen “Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluşu Belgesi” yapılan törenle ilk kez Aygaz A.Ş’ye verildi. Büyükdere Caddesi’nde bulunan Aygaz Genel Merkez’inde yapılan törende konuşan Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüpoğlu, “Bağımsız bir araştırma şirketi Aygaz’ı enerji sektörünün en itibarlı markası olarak ilan etti.

Özellikle müşteri memnuniyeti açısından başarımızın bu şekilde tescil edilmesinden büyük memnuniyet ve gurur duyduk. Layık görüldüğümüz ödül ve belgeler, tüketiciye sunduğumuz ürün ve hizmetleri daha da geliştirmemeye bizlere büyük güç veriyor. Bu sayede tüm ürün ve hizmetlerimizi tüketicilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyor ve şekillendiriyoruz” dedi.

Ödül töreninde konuşan TSE Genel Müdürü Hulusi Şentürk de” TSE ilk defa uluslararası bir markayı geliştirdi. Bu çalışmada emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu ve buna benzer çalışmalar ülkemizin bir yandan da kurumlarımızın markalaşmasını katkı sağlayacaktır. Bizim görevimiz tespit etmektir.

Layık olmak sizinle alakalı bir husus. Siz başarmışsınız ve bizde bunu tecil ettik. Burada teşekkürü hak eden Aygaz’ın değerli çalışanlarıdır. Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluş belgesi her önüne gelen şirkete verilmeyen bir belgedir. Bu belgeyi ancak ayrıcalıklı kuruluşlar hak edebilir. Bu belgeyi alan kuruluşta ayrıcalıklı olduğunu tescil etmiş oluyor. Türkiye küresel bir güç olacaksa, Türkiye’nin küresel markalara ihtiyacı var. Küresel markalarda sizler gibi kuruluşların çalışmalarıyla ortaya çıkacak” şeklinde konuştu.