Transferden önce, sponsorla masaya oturdu

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’da transfer çalışmaları öncesinde yeni sezonda giyilecek formalar için anlaşma yapıldı.

Transferden önce, sponsorla masaya oturdu

Akhisar Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklamaya göre Puma markası ile gelecek 2 yıl için anlaşma sağladı. Öte yandan, Akhisar Belediyespor iç transferde Serkan Yalçın, Mustafa Aşan, Ahmet Cebe, Çağdaş Atan, Sertan Vardar, Özgürcan Özgür, Güray Vural, Bilal Kısa, Emrah Tuncel, Hakan Ateş, Evren Özyiğit, Kerem Bulut, Bruno Ferreira Mombra Rosa, İbrahima Sonko, Luciano Guaycochea ile 1+1 yıllık sözleşme imzalanmış ve Emin Aladağ, Oğuz Dağlaroğlu, Emrah Eren, Merter Yüce, Kenan Özer ile Uğur Demirok’dan cevap bekliyor.

Öte yandan edinilen bilgiye Uğur Demirok ile masaya oturan Akhisar Belediyespor büyük oranda bu oyuncu ile anlaştığı bildirildi. Emin Aladağ, Oğuz Dağlaroğlu, Emrah Eren, Merter Yüce ve Kenan Özer ile önümüzdeki hafta içerisinde yönetim ile son kez bir araya gelmesi bekleniyor.

GEKAS İLE HALA MASAYA OTURULMADI

Geçen sezonun ikinci devresinde Akhisar Belediyespor ile 1,5 yıllık bir anlaşma imzalayan yunan golcü Theofanis Gekas ile masaya oturmaya hazırlanan yeşil-siyahlılar bu oyuncuyu yeni sezonda da kadroya katmak istiyor. Bu hafta içerisinde görüşmek için plan yapan Akhisar Belediyespor yönetimi golcü oyuncu ile 25 Haziran Salı günü masaya oturacağı bildirildi. Önümüzdeki hafta içerisinde iç transferi tamamen bitirmek isteyen yeşil-siyahlılar teknik heyetin verdiği rapor dahilinde dış transfere başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir