THY seyahat setleri göz kamaştırıyor

Tüm uçuşlarında, yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmayı taahhüt eden THY, ikram konsepti ve içeriğinde peş peşe gelen başarılar ve “En İyi Business İkram Servisi”* ödülünün ardından yolcularını şık bir ürün ile tanıştırdı.

THY seyahat setleri göz kamaştırıyor

Geçtiğimiz Nisan ayında, Hamburg’ta düzenlenen World Travel Catering and Onboard Services Expo (WTCE) fuarında, iPad kılıfı görünümlü  ürünü ile, “En İyi Business Class Unisex Konfor Paketi”, Hac-Umre yolcularına sunduğu özel çanta ile de “En İnovatif Ürün” ödüllerine layık görülen Türk Hava Yolları, bu kez yolcularını Porsche Design ayrıcalığı ile buluşturuyor. Türk Hava Yolları, her keyifli seyahat deneyiminin fonksiyonellikle bir araya geldiğinde değer kazandığı prensibine dayanarak, Avrupa’lı havayolu şirketleri arasında bir ilki gerçekleştirip New York, Los Angeles, Singapur, Tokyo gibi uzun menzilli uçuşlarda, Business Class yolcularına, Porsche Design tasarımlı seyahat setlerini takdim ediyor.
MODERN TASARIMLI KEYİF SETİ
İçerisinde; uyku gözlüğü, kulak tıpası, çorap, diş bakım seti, tarak, ayakkabı çekeceği gibi şahsi eşyaların yanı sıra Acca Kappa markalı kozmetik ürün setinin de yer aldığı çanta, yolcuların uçuş haricinde de telefon ve diğer kişisel aksesuarlarını muhafaza edebilecekleri şekilde tasarlandı. Türk Hava Yolları yolcularının  yalnızca seyahatlerinde değil, gündelik hayatlarında da her zaman rahatlıkla kullanabilecekleri yalın tasarımlı bu fonksiyonel set, Türk Hava Yolları ile uçmanın keyfini katlar nitelikte. Cemil Yıldız'ın haberi...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *