'THY seneye dünya birincisi olacak'

Skytrax değerlendirmesine göre "Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçilen Türk Hava Yolları aldığı ödülleri çalışanlarıyla birlikte pasta keserek kutladı. THY Genel Müdürü Temel Kotil “Seneye inşallah dünya birincisi olacağız” dedi.

'THY seneye dünya birincisi olacak'

Skytrax değerlendirmesine göre  "Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçilen Türk Hava Yolları, ödülü çalışanlarıyla pasta keserek kutladı. THY Genel Müdürü Temel Kotil'in katıldığı ödül töreninde THY ve TGS personeli hazır bulundu. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali konferans salonunda gerçekleşen kutluma programınd Türk Hava Yolları Genel Müdür'ü Temel Kotil ve çalışanlar "Dünya Birinciliği" sözü verdiler.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Skytrax ödülünün önemine dikkat çekerek"Yılda bir kere Skytrax dünya çapında bir değerlendirme yapıyor. İnternet üzerinden 18 Milyon yolcuya ulaşıyorlar. Değişik kategorilerde araştırma yapıyorlar. Bir çok kolda 3'ünce ya da 2'inci olduk. Biz bunları saymıyoruz. Son 3 yıldır Güney Avrupa'nın en iyi havayoluyuz. Aynı zamanda business ikramında dünyanın en

iyi havayoluyuz. Gerçekten çok iyiyiz. Bizden daha iyi hizmet veren yok. Avrupa'da ki birinciliği bırakmaya hiç niyetimiz yok. Biz dünya birinciliği istiyoruz. İnşallah önümüzdeki sene birinci olacağız. Bunlar çok önemli. Pazarlama adına çok büyük güç veriyorlar. Avrupa havacılıkta göz bebeği olan bir yer. Havacılık yolcusunun 1.1 Milyar'ı Avrupa eksenli. Biz onların beğenisini almış oluyoruz. Seneye inşallah Dünya birincisiyiz" diye konuştu. Temel Kotil dünyanın en lüks CIP Salonu seçilen Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’daki CIP Lounge’ın büyütülerek iki katlı (dublex) haline getirileceğini de müjdeledi.

Cemil Yıldız'ın haberi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir