SSK HİZMET Dökümü - Şifresiz TC kimlik No ile sorgulama

Hizmet dökümü sorgulama işlemi için artık SSK'da e-devlet şifresi şart değil. Sadece TC KİMLİK NO ile giriş yapmak yeterlidir.

kesintiden-dolayi-sgk-tahsilatHepimizin bildiği üzere, Türkiye'deki 3 önemli Sosyal Güvenlik kurumu olan emekli sandığı, ssk ve bağkur kurumlarıSGK adıyla  tek bir çatı altında birleştirilmişti.

SSK Hizmet dökümü sorgulama işlemi'ni şu yollarla yapmak mümkün:

 • e-devlet sisteminden yararlanma,
 • SGK internet sitesinden yararlanma,
 • TC kimlik No ile SSK Hizmet dökümü sorgulama motorundan yararlanma.

Şu anda SSK Hizmet dökümü ve 4A çıkartma işlemini şu 2 yoldan biriyle yapmak mümkün:

 1. E-devlet şifresi ile alıp giriş yaparak,
 2. SGK sitesinden şifresiz giriş yaparak.

Bu iki yoldan en pratik olanı, E-SGM hizmet sorgulama ekranı formu yardımıyla 2. metodu kullanarak sorgulama yapmaktır.

SSK Hizmet dökümü nasıl alınıyor?

Daha önce sadece e-devlet şifresi ile verilen SSK hizmet dökümü'nü almak artık o kadar da zor değil.

2013 yılına girerken oluşturulan yeni sistemde artık vatandaşlar;  kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no ve tc kimlik bilgileri ile kolayca SSK Hizmet dökümü sorgulama işlemi gerçekleştirilebiliyor.

SSK hizmet dökümü nasıl alınır diye dert etmenize gerek kalmadı. Aşağıdaki araçtan kolayca SSK hizmet dökümü sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SSK hizmet dökümü sorgulama aracında, formdaki alanları eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurup sorgula butonuna basarak, hizmet dökümü 4A'ya ulaşınız ve diğer işlemlerinizi tamamlayınız.

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) NEREDEN ve NASIL alınır?

SGK sorgulama aracı sayesinde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemini TC kimlik numarası kullanarak basit bir şekilde sizlere sunduk. Böylece SSK Hizmet dökümünü nasıl alırım? SSK Hizmet dökümü nasıl sorgulanır? gibi sorularınız cevap bulmuş olacaktır.

SGK ve SSK primini sorgulamak kaç iş günü primini öğrenme, SGK prim sorgulama,SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK tüm Sorgulamalar, SSK gün sorgulama, SGK Hizmet Dökümü alma ve öğrenme sayfası. SSK Sicil No Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplam, SGK-SSK primi sorgula, SGK primi öğren.

SGK'nın hizmet dökümü sayfası neden açılmıyor?
(26 Mayıs 2015)

15 thoughts on “SSK HİZMET Dökümü - Şifresiz TC kimlik No ile sorgulama

  1. Resmi YokCelal Hollanda

   Şöyle ya da böyle devlet sana uzaktan böyle bir imkan sunmuş.. Hiç yoktan iyidir deyip şükredeceğine hakaret ediyorsun.. Aferin sana…

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *