Şekerbank’tan ev kadınlarına özel destek

Şekerbank, tasarrufun ve üretimin gizli kahramanları, aile bütçelerinin yarını için çalışan ev kadınlarına özel iki yeni ürün geliştirdi.

Şekerbank’tan ev kadınlarına özel destek

Banka, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ ile ev kadınlarına hesap işletim ücreti ödemeden tasarruflarını değerlendirme fırsatı sunarken, ev ekonomisine katkı sağlayan ev kadınlarına yönelik geliştirdiği ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile de evdeki üretime destek oluyor. Türkiye çapında yaygın şube ağı ve yerel bankacılıktaki bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek onlara özel çözümler sunan Şekerbank şimdi de ev kadınları için özel ürünler geliştirdi. Şekerbank, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ ile tasarruflarını vadeli mevduat hesabında değerlendiren ev kadınlarının hesap işletim ücreti olmadan bankacılık işlemlerini yapmalarına imkan tanırken, ev kadınlarının ekonomiye dahil olmalarına, böylece aile bütçelerine katkıda bulunmalarına olanak sağlayan ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile finansman sağlıyor.

Hesap işletim ücreti yok…
Şekerbank ‘Ev Ekonomisi Paketi’ne sahip olan ev kadınları bankacılık işlemlerinde hesap işletim ücreti ödemiyor. Bankada vadeli mevduat hesabı olan ev kadınlarının, ‘Ev Ekonomisi Paketi’ne sahip olmaları için Şekerbank’ın bankacılık ürün ve hizmetlerinden en az 5 tanesini kullanması yeterli oluyor. Ayrıca BES ödemesini Şeker Bonus kredi kartı ile yapan ev kadınları bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL bonus kazanıyor. Kazanılan bonus, Şeker Bonus kredi kartı ile yapılan  eğitim ve sağlık harcamalarını ödemek için kullanıldığında ise 2 kat daha değerli hale gelerek 100 TL oluyor.
 
Benim Desteğim Kredisi ile ev kadınları üretiyor…
Kendi emekleriyle aile bütçesine katkı sağlamak için çalışan ev kadınlarının hayatlarını kolaylaştıran Şekerbank, ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile ev kadınlarının 1.500 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını, 12 aya varan vadeler ve aylık yüzde 0.97 faiz ile karşılıyor.
 
Şekerbank, ‘Benim Desteğim Kredisi’nden yararlanmak isteyen ev kadınlarına, nakit akışları ve ihtiyaçları dikkate alınarak ödemesiz dönemli ve balon ödemeli esnek ödeme planları sunuyor.
 
Özciğer: “Ev kadınlarını üretime dahil olmaları için cesaretlendiriyoruz.”
Ev ekonomisi içinde ev kadınlarının önemli role sahip olduklarının altını çizen Şekerbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, “Ev kadınlarının aile ekonomisine yaptıkları katkıyı artırmak ve geleceklerini güvence altına almalarını sağlamak amacıyla onlara özel ürünler çıkardık. Ev kadınlarına özel geliştirdiğimiz ürünlerle onları üretime dahil olmaları için cesaretlendirmeyi aynı zamanda da tasarruflarına destek olmayı amaçlıyoruz. Bunu da binbir zorlukla biriktirdiklerini harcamak zorunda kalmadan onlara finansman imkanı sağlayarak yapmak istiyoruz. Geliştirdiğimiz ‘Benim Desteğim Kredisi’ ile sabit gelirlerinin yanı sıra yaptıkları küçük üretimlerle aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen ev kadınları, onlara özel düzenlenen ödeme planları ile zorlanmadan kredilerini geri ödeyebilecek. Şekerbank olarak, ev kadınlarının aile bütçelerine yaptıkları katkıyı sürekli hale getirerek toplumsal kalkınmaya da destek oluyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir