Sarıgül'e mahkeme yolu göründü

Mustafa Sarıgül'ün yumrukladığı Mustafa Suver, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek suç duyurusunda bulundu.

sarigul'e mahkeme yolu gozuktu

Mustafa Suver isimli vatandaş, Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Adliye çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Suver, "Mustafa Sarıgül bey hakkında suç duyurusunda bulundum. Rencide olduğum için. Medyaya düştüğüm için buna mecbur kaldım. Geldim suç duyurusunda bulundum. Bundan sonra adaletin önünde hesaplaşırız" dedi.

Provokatörlük yapmadığını belirten Suver, "Eğer ben provokatörlük yapsaydım 4-5 bin tane hemşehrim vardı. Orada bağırır çağırır medyayı toplardım. Ben medyaya çıkacağımı da bilmiyordum. İki gün sonra medyada göründü, ben ondan sonra konuştum. Yoksa benim ne onunla bir şahsi husumetim var, ne bir işim var. Beni rencide etti, ben de ondan dolayı bu halde kaldım. Beni mahvetti medyaya çıkardı. Ben medyatik adam mıyım?" ifadelerini kullandı.

Fatih Belediye Başkan Yardımcısı'nın kardeşi olduğu yönündeki iddialara da yanıt veren Suver, "Benim hangi siyasi faaliyetim varsa tespit etsin, çıkarsınlar. Bazı kanallar çarpıtıyor. Ben provokatörün ne olduğunu bile bilmiyorum. Benim şecerem belli. Kardeşliğim yok. Benim babamın adı Mustafa onun adı Hasan. Sadece bir akrabalık var o da olmasın. Ben karakol tanımam, mahkeme tanımam, savcılık tanımam" şeklinde konuştu.

Suver'in avukatı Melek Ekinci ise, "Darp gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduk. Bununla ilgili raporumuzu beyan ettik. İfadesini de verdi. Bundan sonraki konu yargıya intikal etti. Sadece darp edildiğine dair raporumuz var" diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 27 = 33