sahibinden.com'da satılık yarımada

E-ticaret platformu sahibinden.com'un en çok ilgi gören ilanları arasına Antalya'dan verilen satılık yarımada ilanı eklendi.

sahibinden.com'da satılık yarımada

ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde bir yarımada, internet üzerinden 'denize sıfır, sahibinden satılık, yapı ruhsatlı yarım ada' başlığıyla 5 milyon 250 bin Euro'ya satışa çıkarıldı. Kahyalar Beldesi'nde, Gazipaşa Havalimanı'na 4 kilometre uzaklıkta yer alan arsa, internet sitesinde ziyaretçilerin ilgisini çeken ilanların başında yer aldı. Arsa sahibi Aydın Çakır, ilanda arsanın Gazipaşa Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer aldığını, doğası ve konumunun benzersiz olduğunu belirtti. İlanda, satılığa çıkarılan arsanın taş duvar işlerinin tamamlandığı, teraslama için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmadığı kaydedildi. Satış ilanında, 'Projesi hazır ve ruhsatı alınmış durumda olup, her an inşaatına başlanabilir' ibaresi kullanıldı.

O İLAN KALDIRILDI

Gazipaşa İlçesi'nde internet üzerinden 'denize sıfır, sahibinden satılık, yapı ruhsatlı yarım ada' başlığıyla 5 milyon 250 bin Euro'ya satışa çıkarılan arsanın ilanı, sahibinin talebi üzerine kaldırıldı. Gazipaşa Havalimanı'na 4 kilometre uzaklıktaki arsa sahipleri, konunun basında haber olmasından sonra ilanı kaldırttı. Turizm tesisi yapılmaya uygun 5 bin metrekare büyüklüğündeki arsanın, Alanya'nın Mahmutlar Belde Belediyesi eski Başkanı AK Parti'li Alaattin Çakır ve kardeşlerine ait olduğu kaydedildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *