O Ses Türkiye'de yarı finale kalanlar kimler?

O Ses Türkiye'de dün akşam canlı yayında çeyrek final elemeleri yapıldı. O Ses Türkiye'de Emre Sertkaya, Busegül Yalçın, Ali Mert Habipoğlu, Ali Dağaşan, Aziz Kiraz, Alpaslan Adsay, Türkan Kürşat ve Tankurt Manas yarı finale kalan isimler oldu.

o ses turkiye'de yari finale kim yukseldi, kimler elendi?Gökhan ve Hakan kendi takımında bulnan Emre Sertkaya, Alpaslan Adsay, Ali Dağaşan ve Yusuf Yüksek ile birlikte Beni Hor Görme Kardeşim’i söyledi.

Gökhan ve Hakan ile Yarışmacıları halk ozanı Aşık Veysel’in Beni Hor Görme Kardeşim türküsünü ve Ötme Bülbül’ü  kendi cover’larıyla söylediler.  Ekran başında ve stüdyoda izleyenlerin büyük beğenisi kazanan performans, O Ses Türkiye’nin çeyrek final elemelerine damgasını vurdu.

HADİSE PANİK YAPTI!

Hadise'nin çeyrek finaldeki tek yarışmacısı şarkısını söylemek isterken kulaklığını takamayınca büyük panik yaşadı. O sırada Hadise'nin de büyük bir endişe ile yaşananları izlediği görüldü.

KİMLER YARI FİNALE KALDI?

O Ses Türkiye'de Emre Sertkaya, Busegül Yalçın, Ali Mert Habipoğlu, Ali Dağaşan, Aziz Kiraz, Alpaslan Adsay, Türkan Kürşat ve Tankurt Manas yarı finale kaldı

Aziz de finale adını yazdırdı
Ağrı'dan yarışmaya katıyan Alpaslan Adsay da Fırat'ın Türküsü ile alkış aldı ve adını finale yazdırdı. Alpaslan Adsay ile birlikte Hadise'nin takımından Aziz de adını finale yazdırdı.

Tankurt ve Türkan yarı finalde

Ebru Gündeş'in takımından Tankurt gecenin son yarı finalistlerinden oldu. 8. finalist ise Türkan Kürşat oldu.

O Ses Türkiye finali ne zaman yapılacak?
O Ses Türkiye için artık geri sayım başladı. Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve büyük heyecana sahne olan yarışma için artık son eşleşmeler yapılıyor. O Ses Türkiye 2 Şubat Salı günü büyük finali gerçekleşecek. Salı günü yapılacak olan final sonrası bir isim büyük ödülün sahibi olacak.

O Ses Türkiye 2016 ödülü ne?
Her sene olduğu gibi bu yılda birinciye albüm yapılacak. Salı günü yapılacak olan final sonrası yarışmayı birinci tamamlayan kişi albüm ve son model bir otomobilin sahibi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir