Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Ne zaman yayınlanacak?

kurulus osman neden yok, hic hesapta olmayan olaylar zinciri meydana geldi!Kuruluş Osman 15 Ocak çarşamba gününün ATV yayın akışında yer almadığını gören izleyiciler, bu dizinin tadı kaçmaya başladı, bizimle alay mı ediliyor? Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? türünden sorularına cevap aramaya başladı.

Her Çarşamba akşamı seyircisinin ekranın başından bir an bile ayrılmaksızın soluksuzca takip ettiği Kuruluş Osman adlı dizi projesinin 1 Ocak 2020'den beri yeni bölümlerinin yayınlanmıyor olması özellikle çeşitli sosyal platformlarda neden yok sorusunu da beraberinde getirdi.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde reklam veren şirketler ve kanalların gerçekleştirdiği reklam sözleşmelerinin devreye girmesi ve üzerine Yılbaşı haftasının da eklenmesiyle beraber ATV ekranlarında heyecan ve gerilim fırtınası estiren Kuruluş Osman'ın kısa bir süreliğine yayın hayatı kesintiye uğramıştı.

Fakat normal koşullar dahilinde 15 Ocak Çarşamba tarihi itibariyle tekrardan yeni bölümleri ile izleyici kitlesini ağırlaması beklenen dizinin bu akşam da ATV yayın akışında olmadığının bilgisine ulaşılması; Kuruluş Osman neden yok, yeni bölüm ne zaman? sorgusunun ağırlık kazanmasına sebep oldu.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ziraat Türkiye Kupası'nın maç programının 14 Ocak Salı ve 21 Ocak Salı tarihine denk gelmesinden ötürü yoğun bir beğeniyle yakın takip altına alınan dizinin 2 (iki) hafta daha yayınlanmayacağı öğrenildi. Fenerbahçe & Kayserispor arasında yaşanacak çekişmeli mücadele ekrana taşınırken, Kuruluş Osman yeni bölümü 29 Ocak Çarşamba günü ekran macerasını hız kesmeden sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir