Kaza kurbanı 3 kişiye hüzünlü veda

Samsun'da bir yakınlarının cenaze törenine katıldıktan sonra İstanbul'a giderken Düzce'de geçirdikleri trafik kazasında yaşamını yitiren Sezai Işıtan (45), yeğenleri Selçuk Işıtan (37) ve Songül Işıtan'ın (12) memleketleri Samsun'un Terme İlçesi'nde son yolculuğuna uğurlandı.

Kaza kurbanı 3 kişiye hüzünlü veda

Kızını, ağabeyini ve yeğenini kaybeden Necla Işıtan (43), "Hanginize yanayım. Doyamadım sana kızım" diyerek feryat etti.

Düzce'de dün Tem Otoyolu Gölkaya Gişelerinde yol kenarındaki trafik levhasına çarpan otomobilde hayatını kaybeden aynı aileden Sezai Işıtan, yeğenleri öğretmen Selçuk Işıtan ve Songül Işıtan'ın cenazeleri memleketleri Samsun Terme İlçesi Yukarı Taşpınar Köyü'ne getirildi. Kazada kızını, ağabeyini ve yeğenini kaybeden Necla Işıtan sinir krizi geçirip ağıt yaktı. Kızının tabutuna sarılan acılı anne "Kızım yavrum, Songül'üm doyamadım evladım. Nasıl dayanırım acınıza. Hanginize yanayım. Tatlı kızım" diyerek ağladı.

Kızının tabutu başında bekleyen baba Şemsettin Işıtan (47) güçlükle ayakta durabildi. ailenin diğer kızları Canan (23) Sabiha (18) ve Kübra (15) tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Cenazeler daha sonra Yukarı Taşpınar Köyü Merkez Camisine getirildi. Burada öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında defnedildi. Sezai Işıtan ve Selçuk Işıtan'ın geçen Cumartesi günü bir akrabalarının cenazesi için köylerine geldikleri, Songül Işıtan'ın da Ramazan Bayramına kadar yanlarında kalmak üzere birlikte İstanbul'a gittiği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir