Kadir Topbaş sahte imzasıyla "Yıkım var boşaltın.." tebligatı

SAHTE Kadir Topbaş İMZALI TEBLİGAT GÖNDERİYORLAR

Aldığı duyumlar çerçevesinde son günlerde sahte Kadir Topbaş imzasıyla ev sahiplerine ''Bu evleri boşaltın yıkım var'' şeklinde sahte tebliğatların gönderildiğini de dile getiren Topbaş, bunun külliyen yalan olduğunu ve asla böyle bir durumun söz konusu olmayacağının altını çizerek kimsenin bu tarz kandırmacalara itibar etmemesi gerektiğini vurguladı.

10 bin yoksul konutunun şartları belli oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kadir Topbaş, yoksullara yönelik yapılacak 10 bin konutun fiyatını ve ödeme şartlarını açıkladı.

10 bin yoksul konutunun sartlari belli oldu

Yoksullara yönelik 10 bin konut projesinde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yoksullara yönelik yapılacak konutların 2+1 olacağını, fiyatlarının ise 96 bin TL olacağını söyledi.

Ödeme koşulları noktasında konutların 120 ay vadeli olacağını belirten Topbaş, konutlardan almak isteyen vatandaşların ilk etapta 9 bin 300 TL peşinat ödeyeceğini ve 1 yıl sonra da 14 bin 400 TL'lik bir ara ödeme daha yapacaklarını dile getirdi.

Topbaş, konut sahiplerinin ilk 24 ay 665 TL taksit ödeyeceklerini, evlerine taşındıktan sonra ise 96 ay bin 120 TL daha ödeme yapacaklarını ifade etti.

Topbaş, projenin içinde sosyal donatılar ve otoparkların yanı sıra 48 derslik bir okulun ve bin 500 kişilik de bir caminin bulunduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

47 + = 56