İstanbul Varlık'dan geleneksel Ramazan kampanyası

Türkiye’nin önde gelen yatırım ve varlık yönetimi hizmetleri grubu Ünlü & Co bünyesinde yer alan grup şirketi İstanbul Varlık Yönetim A.Ş. (“İstanbul Varlık”) kredi kartı ve bireysel kredi borcu bulunan tüketicilere destek olmak amacıyla Ramazan Kampanyası başlattı.

İstanbul Varlık'dan geleneksel Ramazan kampanyası

Tahsili gecikmiş alacakların yönetimi alanında pek çok ilke imza atan İstanbul Varlık, bu yıl düzenlenen Ramazan Kampanyası ile120 bin borçluya borçlarından çok uygun koşullarla kurtulmaşansı veriyor. Kampanya kapsamında, borçluların birikmiş faizlerisilinerek anapara borçları için 36 aya varan taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Ramazan Kampanyası’ndan faydalanmak için, borçluların Temmuz ayı içinde İstanbul Varlık’a  ulaşmaları ve sembolik de olsa bir ödeme yapmaları gerekiyor. Ayrıca Şirket, Temmuz ayı sonuna kadar toplam anlaşma tutarının dörtte birini yatıran borçlular içinerken ödeme indirimi sağlıyor. Borçları sebebiyle sıkıntı yaşayan binlerce kişiye uygun ve sağlıklı ödeme planları sunarak, onları hem borçlarından kurtarmayı hem de ekonomiye yeniden kazandırmayı planlayan İstanbul Varlıkbu kampanya ile bireylere rahat bir gelecek için yardımcı olmayı amaçlıyor.

İstanbul Varlık Genel Müdürü Selçuk Tuncalı son 3 yılda yaptıkları çeşitli kampanyalar ile ilgili olarak; “Üçüncüsünü düzenlediğimiz Ramazan Kampanyası sayesinde yeni satın aldığımız Finansbank portföyündeki 50 bin ve önceki kampanyalarımızdan yararlanma fırsatı bulamayan yaklaşık 70 bintüketiciye ulaşmayı hedefliyoruz. Birikmiş faizlerin tamamını silerek ve anapara üzerinden uygun taksit olanakları sunarak kredi mağduru olmuş tüketicileri yeniden ekonomiye kazandırmayı arzu ediyoruz.” dedi.

 

İstanbul Varlık'dan geleneksel Ramazan kampanyası” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir