ISG Airport Otel’e iki ödül

Sabiha Gökçen Airport Otel, “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013”, HolidayCheck.com‘dan ise “Quality Selection 2013” ödülünü aldı.

ISG Airport Otel’e iki ödül

Cemil Yıldız - İSTANBUL – Sabiha Gökçen Airport Otel, geçen yıl olduğu gibi bu yılda, Tripadvisor.com'dan “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013”, HolidayCheck.com‘dan ise “Quality Selection 2013” ödülünü aldı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda faaliyet gösteren, yoğun iş ve seyahat temposu olan misafirler için seyahati daha konforlu ve zevkli hale getiren ISG Airport Otel'e dünyaca ünlü seyahat siteleri HolidayCheck.com ve Tripadvisor.com'dan bu yılda iki ödül geldi. Sabiha Gökçen Airport Otel, geçen yıl olduğu gibi bu yılda, Tripadvisor.com'dan “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013”, HolidayCheck.com‘dan ise “Quality Selection 2013” ödülünü aldı. Havayolu ulaşımını tercih eden yolculara ayrıcalıklı hizmetler sunan İSG Airport Otel'in başarıları dünyaca ünlü seyahat siteleri tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. İSG Airport Otel ziyaretçilerin seyahat deneyimlerini paylaştığı ve oyladığı, dünyanın en ünlü ve en çok kullanıcıya sahip seyahat portallarından Tripadvisor tarafından “Tripadvisor Mükemmeliyet Sertifikası 2013” ile ödüllendirildi.

İKİNCİ ÖDÜL HOLİDAYCHECK'TEN

Otele ikinci ödül ise Avrupa'nın en büyük seyahat tavsiye sitelerinden biri olan Holidaycheck.com'dan geldi. Holidaycheck.com seyahat sitesi, İSG Airport Otel'e ‘Quality Selection 2013 Ödülü'nü layık gördü.

 ‘Dünyanın en güvenilir seyahat önerileri' sloganı ile ziyaretçilerinin mükemmel bir tatil geçirmeleri için önemli bir referans noktası olan Tripadvisor seyahat portalında; mükemmeliyet sertifikasına layık bulduğu otellerin; değer, odalar, temizlik, hizmet ve lokasyon olmak üzere beş alanda tam not alması gerekiyor. En iyi performans gösteren işletmelerin layık görüldüğü mükemmeliyet sertifikası, yalnızca ziyaretçiler tarafından yüksek oylar almış kuruluşlara hak ettikleri prestije katkıda bulunmak için veriliyor.

KONFOR VE HİZMET ÖDÜLLENDİRİLDİ

Toplam konaklama mekanlarının yüzde 10'unun gerekli şartları yerine getirebildiği “Tripadvisor Mükemmeliyet  Sertifikası”nı İSG Airport Hotel de müşterilerine sağladığı konfor ve özenli hizmet anlayışıyla kazandı.İSG Airport Hotel; geçtiğimiz yılda ziyaretçilerin seyahat deneyimlerini paylaştığı ve oyladığı, dünyanın en ünlü ve en çok kullanıcıya sahip seyahat portalları Tripadvisor ve Holidaycheck.com tarafından “Certificate Of Excellence For The Year Of 2012” ödülü ile “Quality Selection 2012” ödülünü almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir