Havacılıkta köklü dostluk

Havacılığın iki önemli markası Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi arasındaki işbirliği, 1 Temmuz 1993’ten bu yana kesintisiz ve başarılı bir şekilde yürütülüyor.

Havacılıkta köklü dostluk

CONDOR-ÇELEBİ İŞ BİRLİĞİ 20 YAŞINDA - Havacılığın iki önemli markası Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi arasındaki işbirliği, 1 Temmuz 1993'ten bu yana kesintisiz ve başarılı bir şekilde yürütülüyor. Yıllardır süregelen karşılıklı memnuniyet ise; Condor Havayolları ve Çelebi Hava Servisi arasındaki 20 yıllık iş birliğini, adeta dostluğa dönüştürdü. Çelebi Hava Servisi (ÇHS), Condor Havayolları'nın bugüne kadar yaklaşık toplam 40 bin uçuşuna ve 15.2 milyon yolcusuna hizmet verdi.

Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi'nin büyük bir sinerjiyle yürüttüğü başarılı işbirliğinin 20'nci yılı, Antalya'da gerçekleştirilen bir buluşma ile kutlandı. Clup Arma'da düzenlenen kutlamaya, evsahibi olarak; Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Uluslararası Havacılık ve Kamuyla İlişkiler Başkanı Samim Aydin, Çelebi Havacılık Holding Global Satış, Pazarlama Direktörü Gökhan Üçel, ÇHS Satış Pazarlama Ticaret Direktörü Eric Willems, Çelebi Havacılık Holding Global Satış pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni ve ÇHS Antalya İstasyon Müdürü Battal Çoban katıldılar. 20'nci yıl kutlamasında; Condor Flug Dienst GMBH İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdürü Uwe Balser, Condor Flug Dienst GMBH Yer Hizmetleri Başkan Yardımcısı,Christian Schmitt, Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Arne Kirchhoff, Condor Flug Dienst GMBH Türkiye Bölge Müdürü Özgül Atmaca ile Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Anneli Paul-Juergensen de misafir olarak yer aldılar.

DOSTLUK VE BAĞLILIK ÖRNEĞİ

Condor Havayolları ve Çelebi Grubu, işbirliğinden duyulan memnuniyet çerçevesinde 20'nci yıl anısına karşılıklı hediyelerin de verildiği kutlamada konuşan Can Çelebioğlu ve Samim Aydın; Condor yetkililerine, başarılı işbirlikteliklerinin yanısıra gösterdikleri dostluk ve bağlılık için de ayrıca teşekkür ettiler. Çelebi Hava Servisi Antalya istasyonunun performansının, Condor'un mevcut iş ortaklıkları ağında ilk 3 ‘te yer aldığını belirten Uwe Balser ise konuşmasında “Çelebi Hava Servisi'nin ulaştığı hizmet seviyesini koruyarak geliştirilmesi, pek çok yer hizmeti şirketi için neredeyse imkansızdır” dedi. Çelebi Hava Servisi ile yakalanan işbirliği ve ekip ruhunun son derece tatmin edici olduğunun da altını çizen Uwe Balser, “Uçuşlar esnasında Condor Havayolları mürettebatı ve yolcuları, Çelebi ‘den alınan hizmet ve sunulan yaklaşımdan son derece büyük bir memnuniyet duyuyorlar” diye konuştu. Cemil Yıldız'ın haberi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 2 =