Güney Kore devinden Antalya'ya yatırım

Güney Kore markası Ssangyong'un Türkiye distribütörlüğünü yürüten Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, Antalya'da 3 bin metrekare alanda 12 milyon dolarlık yatırımla bir showroom kurdu. Bu yatırımla grup Türkiye'de 26 satış ve 42 servis noktasına ulaştı.

Güney Kore devinden Antalya'ya yatırım

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret firmasının sahibi Yunus Şahsuvaroğlu, Antalya'daki showroomda Ssangyong markasına yönelik Antalya ve diğer yatırımlarına ilişkin tanıtım toplantısı düzenledi. Ssangyong marka araçları Antalya halkına sunmak üzere 3 bin metrekare alanda 12 milyon dolarlık bir yatırım yaptıklarını belirten Şahsuvaroğlu, “Alman teknolojisi ve Güney Kore mükemmeliği ile tanışmak için gelen müşterilerimiz ve değerli aileleri ilgilendikleri araçları incelerken keyifli vakit geçirebilecekleri interaktif oyun alanını kullanabilecek. Kompleksimizin tasarımı ve yerleşiminde yapılan tüm çalışmalar, değerli Antalyalılara beklediklerini kaliteyi sunmak amacıyla yapılmıştır" dedi.

SAĞLIK GÜVENCESİ

Sıfır kilometre araç alan her müşteriye Özel Medline Hastanesi'nden bir yıl boyunca geçerli olacak sağlık paketi hediye ettiklerini açıklayan Şahsuvaroğlu, “Burada amacımız Ssangyong'un parolası 'can güvenliği opsiyon değildir' sloganına paralel olarak müşterinin aldığı araç içerisinde güvenliğini marka olarak garanti ederken, günlük hayatı içinde de güvenliğini desteklemektir" dedi.

FİNANSAL ÇÖZÜMLER

Müşterilerin konforu için havaalanı transferlerini gerçekleştirip isterlerse araçlarına otopark ve talebi olması halinde bakım hizmeti verildiğini anlatan Yunus Şahsuvaroğlu, “Tatil dönüşünde de müşterimizi havaalanından alarak plazamızda aracımızı teslim ediyoruz. Müşterilerimize bu hizmetleri sunarken satış aşamasında da 10 dakikada kredi imkanı ve alternatifli finansal çözümler sunuyoruz" dedi.

GERİ ALIM GÜVENCESİ

Sektörde rakip tanımayan uygulamalarıyla marka ve otomobillerine duydukları güveni 'Geri Alım Güvencesi' ile vurguladıklarını açıklayan Şahsuvaroğlu, “Sıfır kilometre Ssangyong modellerinden herhangi birini alırken yapılan sözleşme ile araçlarını 4 sene içinde istedikleri zaman geri iade etme yada ikinci el fiyatı üzerinden Ssangyong'a satabilme fırsatı sunuyoruz" diye konuştu.

Şahsuvaroğlu, bu kapsamda geri alınan araçların, yetkili servis güvencesiyle ikinci el Ssangyong almak isteyenlerin beğenisine sunulduğunu kaydetti.

7 GÜN 24 SAAT HİZMET

Şahsuvaroğlu, 2007'den beri Türkiye distribütörlüğünü yaptıkları Ssangyong markasını, Türkiye'de 26 satış ve 42 servis noktasında deneyimli ve eğitimli personeliyle 7 gün 24 sat yol yardım hizmeti, yüzde 100 yedek parça garantisi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmak için konumlandırdıklarını dile getirdi.

2014'DE 160 BİN ÜRETİM

Yunus Şahsuvaroğlu, global olarak Ssangyong'un 120 bin olan 2013 yılı araç üretiminin ise 2014 yılı sonunda 160 bin olarak tamamlanacağını kaydetti. Yunus Şahsuvaroğlu, 2015'de X100 ve X100 Long isimli yeni üyeleriyle 1600 cc motor seçeneğiyle otomobil severlerin beğenisine sunulacağını da dile getirdi. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir