F.Gülen'den GÜBRE dolu yeni bir beddua

Fethullah Gülen, kendileri hakkında hazırlanan "Fethullahçı Terör Örgütü" (FETÖ) iddianamesine sert tepki gösterdi. "

guleninokullariGülen'in sitesinde"Allah, Sabredenlerin Yardımcısıdır!..'' başlığıyla yayımlanan (9 Kasım 2015) sohbetinden bazı bölümler şöyle:

Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin diyen Gülen, "Terör örgütü olmayana, 'terör örgütü' diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana 'paralel' diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" dedi.

*Dünyanın o cazibedar güzelliklerine kapılmadan, aşağı insanlara boyun eğmeden, kendi düzenini kurarak, i'la-yı kelimetullah için, milli ruhu yüceltmek için, ruhunun abidesini ikame etmek için koşmak lazım. Bu süfyaniyet asrının süfyanlarının arkasından gitmeden… Aslî süfyanlar, zıllî süfyanlar, izafî süfyanlar vardır. Bunlar, yapamadıkları şeyleri başkaları yapıyorsa, hazımsızlıktan, hasetten, çekememezlikten dolayı onu yıkmaya çalışmışlardır. Bugünkü tahribatın arkasındaki temel düşünce budur. Yoksa ne terör örgütü var ne de devlete talip olan var.

Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versinnnnnnnn!..

Pakrudin Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!..

Pers Terör Örgütü'nün Allah belasını versinnnnnnn!..

Terör örgütü olmayana, “terör örgütü” diyenlerin Allah belasını versinnnnnnnn!..

Paralel olmayana “paralel” diyenlerin de Allah belasını versinnnnnnnn!..

Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursunnnnnnnnnn, gübreler gibi toprağın bağrına devirsinnnnnnnnnn, gübre kılsınnnnnnnnn hepsini!..


Bu da tüm TÜRKİYE'nin FETHULLAH GÜLEN için BEDDUASI:

Ey ALLAH'ım.. Bu Fetö liderini ve halen destekleyenleri KAHHAR isminle yoket... Ülkemizi bu katliamcı İSRAİL ve PKK işbirlikçisi, İslam ve Türkiye düşmanı hainlerin şerrinden koru... (AMİN)

fethullahgulen-abrah

hain-feto

gulen-bahai

fetoKAFA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir