F.Gülen'e memleketinde tepki: "Erdoğan'a 200 bin Fetih Suresi"

Osmanlı Ocakları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amaçlı okutulan 200 bin Fetih Suresi'nin duası Erzurum'da yapıldı.

erdogan icin 200 bin fetih suresi

Osmanlı Ocakları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amaçlı okutulan 200 bin Fetih Suresi'nin duası Erzurum'da yapıldı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Muhammed Emin Canpolat, Kültür Merkezindeki programda yaptığı konuşmada, Başbakan'a olan bağlılıklarını ancak ölümün ayıracağını, maksatlarının hakkın ve halkın rızasını kazanmak, Başbakan Erdoğan'ın yanında bulunmak olduğunu söyledi.

Canpolat, "Kimse kendini bu millete adamış Başbakanın önünde duramayacak. Hiç kimse milli iradenin önünde duramayacak, geleceğimize mani olamayacaktır. Vatandaşına hizmet eden, AK Parti'dir, Ak kadrolardır. O kadroların başında olan Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler de Erdoğan'ın bir dünya lideri olduğunu belirterek, "Sıkıntılı süreç yaşanan bu dönemde daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Çünkü biz, gençlerimize çok daha iyi bir Türkiye bırakmak mecburiyetindeyiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yurtiçi ve yurtdışında okunan 200 bin 168 Fetih Suresi'nin duası yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir