Erdoğan o haberle öyle bir dalga geçti ki...

Bir haftadır gözlerden uzak kalınca hastalık dahil birçok spekülasyonla karşılaşan Başbakan Tayyip Erdoğan, bilinenin aksine bu kez bu tür haberlerle dalga geçti.

Erdoğan o haberle öyle bir dalga geçti ki...'İSHAL ŞİKAYETİM VAR'
Hürriyet gazetesi Ankara temsilcisi Metehan Demir ilk kez Başbakan Erdoğan'ı bu denli farklı gördüğünü yazdı. 

"Kendisi habere atıf yapmadan, hafif imalı ve esprili bir şekilde "Ya işte bayramı ben de Medipol'de geçirdim. Biliyorsunuz ağır ishal şikayetim var. Buraya da zar zor geldim. Gizlice tedavi oldum. Oğlumla bile konuşamadım, çok hastayım" diyerek sözlerine başladı.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın da olduğu ANA uçağında ayaktaki sohbette bir anda kahkahalar yükseldi.

'BU KADAR DETAYLI YALAN YAZMAK DA MARİFET'

Arkasından sözlerine ekledi: "Arkadaş bu kadar detaylı yalan yazmak da vallahi büyük marifet" dedi. Başbakan, ilk esprinin verdiği formla sözü biraz sonra tatil sırasında teknede çekilen fotoğrafa getirdi. Teknedekifotoğrafta şort giydiğine dair cümle hatırlatılınca "Kardeşim biz futbol oynadık. Hayatımızın 16-17 yılında zaten şort giydik. Ne yani teknede takım elbise mi giyecektik? Ayrıca o teknede de boş durmadık. Sahilleri imara uygunluğu denetledik"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir