En çok ilgi çeken AVM oldu

Alternatif Doğuş Gazetesi tarafından düzenlenen ‘Yılın Enleri’ ödül töreni Avcılar Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi.

En çok ilgi çeken AVM oldu

Alternatif Doğuş Gazetesi tarafından düzenlenen ‘Yılın Enleri' ödül töreni Avcılar Hilton Oteli'nde gerçekleştirildi. Geceye siyaset ve iş dünyasından birçok önemli isim katıldı. ÇTN Ajans sahibi Çetin Yılmaz'ın ev sahipliğini yaptığı gecede CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ‘En Çok Gündem Yaratan Milletvekili' ödülünü alırken, Avrupa Çarşısı, en çok ilgi çeken AVM ödülüne layık görüldü. Avrupa Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Cömert, “Ödülü tüm arkadaşlarım adına alıyorum” dedi.

Alternatif Doğuş Gazetesi ve ÇTN Ajans sahibi Çetin Yılmaz, ödül töreninde yaptığı konuşmada Türkiye'nin birlik ve beraberliğine verdikleri önemin altını çizerek, çözüm sürecine tam destek verdi. Ödüllerin, anket yöntemiyle okurlar tarafından belirlendiğine dikkat çeken Yılmaz, gecenin sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiğini ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti.

‘EN ÇOK İLGİ ÇEKEN AVM' AVRUPA ÇARŞISI OLDU

Gecede, en çok ilgi çeken AVM ödülü, Avrupa Çarşısı'nın oldu. Beyaz eşya, mobilya ve elektronik ağırlıklı 70 mağazanın olduğu Avrupa Çarşısı halkın yaptığı değerlendirme sonucu ödüle layık görülürken, ödül Avrupa Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Cömert'e takdim edildi. Ödülü tüm çalışma arkadaşları adına aldığını belirten Cömert, “Elektronik üzerine kurduğumuz yeni çarşımızda 70 esnaf arkadaşımızla birlikte hizmet veriyoruz. Çarşımız çok nezih bir ortama sahip, misafirlerimiz oylarıyla bizi ödüle layık gördüler. Bu ödüle karşılık biz de ilerleyen zamanlarda çok büyük kuruluşlar kurarak çok daha ileriye gideceğimizin sözünü veriyoruz. Onca işi ben tek başıma yapmadım, o yüzden bu ödülü tüm arkadaşlarım adına alıyorum” diye konuştu.

Gecede ayrıca, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin de ‘En Çok Gündem Yaratan Milletvekili' ödülünü aldı.