Dumanda boğulmaktan itfaiye kurtardı

Aydın'da bir apartmanın 2. katında çıkan yangın, itfaiyenin zamanına müdahalesiyle büyümeden söndürüldü. Dumandan zehirlenmek üzere olan biri kadın üç kişi, itfaiye merdiveniyle 4. kattan kurtarıldı. Dairede ve apartmanda maddi zarar oluşurken herhangi bir yaralanma veya can kaybı olmadı.

Dumanda boğulmaktan itfaiye kurtardıOlay saat 15.00 sıralarında Adnan Menderes Mahallesi 508 Sokak'taki Şenelli Apartmanı'nda meydana geldi. Apartmanın 2. katındaki dairede henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Yangını fark eden apartman sakinleri itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye yangına müdahale ederken, diğer yandan da 4. katta dumandan mahsur kalan üç kişiyi merdivenle indirdi.

H. Şenelli'ye ait olduğu öğrenilen dairenin kiracısının dün eşyalarının bir kısmını boşalttığını belirten apartman sakinleri, kiracıya ulaşamadı. Yangın sonrası dairenin kapısının açık olduğu belirlendi. Yangını söndüren itfaiye ekipleri çıkış sebebini araştırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.