Diriliş Ertuğrul'un yayınlanacağı tarih açıklandı!

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezona başlamasına sayılı günler kaldı. Reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'dan fenomenlerini sevindirecek haber geldi. TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon 92. bölümüyle 25 Ekim'de ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon yayın tarihi belli oldu. TRT 1 ekranında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümde Ertuğrul Bey'in şehit düştüğü haberi obada büyük yankı uyandırır.

Ertuğrul'un ölümünü fırsat bilen başta Sadettin Köpek olmak üzere bütün düşmanları harekete geçer. Obada tek hakim olan düşünce intikamdır. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir.

Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'A YENİ OYUNCU
Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela’nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan Aslıhan Güner, Diriliş Ertuğrul'a katıldı. Güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir