CHP'li aday, Cuma selası veren imama böyle hakaret etti

CHP'nin Trabzon'dan 1. sıra adayı Haluk Pekşen, Vakfıkebir ilçesinde AK Parti ve o sırada sela veren imam için haddi aşan sözler kullandı.

chp'li adaydan imamlara ve selaya hakaret

CHP Trabzon Milletvekili adayı Haluk Pekşen dün Vakfıkebir ilçesindeki konuşması sırasında AK Parti ve imamlar için ağır sözler kullandı.

Pekşen, konuşması sırasında belddiye hoparlöründen araç plaka duyurusu yapıldı. Pekşen ise “AKP Belediyesi beni susturmak için provokasyon yapıyor" dedi.

Yanında bulunan partililerden birinin “Birazdan müezzin sela okuyacak” diyerek uyarınca Pekşen bu kez 'Birazdan imamları başlayacak. Bu ihanetin sabotajın dikalasıdır. İmamlarına da saygı duymuyorum“ dedi.

Pekşen, konuşmasında Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a MİT tırları haber için de sahip çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek 'Gazeteciye de ‘Senin yakana yapışacağım hesap soracağım’ diyen kim? İşte bunu diyene, gazeteciye hesap sorana, O’na hesap soracak biri var mı? Var işte buradayız. CHP burada. O hesabı bakalım kim kime soracak. O Can Dündar'a yaptığı gazetecilik için buradan selam olsun, arkanda CHP var. Arkasında  halk var. Arkanda Türkiye var. Korkma, hiç korkma' dedi.

KAYNAK: http://www.haber7.com/ic-politika/haber/1393105-chpli-adaydan-imamlara-ve-selaya-hakaret

1 thoughts on “CHP'li aday, Cuma selası veren imama böyle hakaret etti

  1. Resmi YokYUSUF Benli

    Bu dinsizler geberdiği zaman sela verilmemeli.. Leşleri CAMİYE sokulmamalı.. Cenazeleri kılınmamalı..

    Bu dinsizler alkışlarla gömülmeye devam edilmeli.. Böyle bir şey ABD’de olsa cezası ölümdür…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *