CHP mitinginde parasını çaldırdı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 Ağustos'ta Afyonkarahisar'a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı mitingde parasını çaldırdığını iddia eden bir işçi, parayı bulup getirene bin TL ödül vereceğini söyledi.

CHP mitinginde parasını çaldırdı

TCDD İhsaniye Döğer İşletme Şefliğinde tren teşkil işçisi olarak çalışan 48 yaşındaki Halil Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yaylabağı beldesinde düzenlediği mitingde, bankadan çektiği maaşı olan 2 bin 450 TL'yi çaldırdığını iddia etti. Olayın ardından İhsaniye'ye bağlı Gazlıgöl Jandarma Komutanlığına başvurduğunu söyleyen Yıldırım, yaşanan olayı şöyle anlattı:

"Sayın Kılıçdaroğlu'nun Yaylabağı beldesinde düzenlediği mitingde kendisi ile tokalaşırken sol cebimde olan 2 bin 450 lira paramı çektiler. Jandarmaya başvurdum ama karakola başvurmamı söylediler. Ayrıca jandarma bana Kılıçdaroğlu'nu takip eden basın mensuplarının çektiği kamera görüntülerine de bakmamı söyledi. Cebimden çekilen para benim maaşımdı ve o para ile ayın 29'unda vadesi olan 3,5 milyar lira borcumu ödeyecektim."

Mitingde hırsızlık kurbanı olduğunu iddia eden Halil Yıldırım, parasını bulan ve getiren kişiye bin TL'de ödül vereceğini söyledi. Polise intikal ettiği belirtilen olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir