Beyinsiz Haydar Baş gürledi: "Senin gibi köpek var mı?"

Haydar Baş, Beşar Esed'in politikalarının doğru olduğunu savunarak, Esed'i eleştirenlere ise sert sözlerle yüklendi.

haydar bas'tan tuhaf sozler!Haydar Baş'tan Esed'i eleştirenlere ağır sözler.Baş, Suriye halkının Esed'in yanında olduğunu savundu.

Suriye Baas Rejimi Başkanı Beşşar Esed'e Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'tan destek geldi.
Haydar Baş'tan tuhaf sözler VİDEO İÇİN TIKLAYIN

ESED'İ ELEŞTİRENLERE AĞIR SÖZLER

Daha önce de Esed'i Hz. Hüseyin'e benzeten, Esad'a karşı olanları da Yezid'e benzeten Baş'ın bu defa ki sözleri çok konuşulacağa benziyor.

Baş, Meltem TV'deki bir programda Esed'i'barışçı' ilan ederek, Esed'i eleştirenlere birbirinden ağır sözlerle hakaret etti. Baş, sözlerini devamında ise Esed'e yapılanların karşılık bulacağını uyarısında bulundu.

"ALLAH SENİN BELANI VERSİN"

Esed'in kendi ülkesini korumaya çalıştığını savunan Baş, Esed'e katil diyenlere ise şunları söyledi:

"Sen kalkıyorsun, Özgür Suriye Ordusu adına iş yapan bu adamları Esad susturuyor diye Esed'e katil diyorsun Allah senin belanı versin, şerefsiz seni, senin gibi köpek var mı, hain seni" "Adam vatanını koruyacak devletini koruyacak suçlu olacak bunlar münafıklık yapıp İslam toplumunu birbirine katacak haklı olacak pes yani"

"SURİYE HALKI ESED'E BAĞLI"

Suriye halkının Esed'e bağlı olduğunu ve Esed'in politikalarını kendisinin de çok beğendiğini belirten Baş,  Suriye'den Türkiye'ye gelenlerin kandırıldığını para ile ikna edildiğini iddia etti.

"KAÇACAK DELİK ARAYACAKSIN"

Türkiye'nin Esed karşıtı politikalarını da eleştiren Baş: "Bu Türkiye'ye kim ne yaptı? Allah senin elini kolunu bağlar, belanı verir. Kaçacak delik arayacaksın. Dünya fare deliği kadar sana dar gelecek. Esed'e yaptığının karşılığını Allah belanı verecek." dedi

İnternethaber

Beyinsiz Haydar Baş gürledi: "Senin gibi köpek var mı?"” üzerine bir düşünce

  1. Resmi Yokahmet mithat

    uluslararası hukuk ve BM kriterleri açısında esad legal suriye bağımsız bır devlettır,ama asılere sılah ve para yardımı yapan sınırlarını asılere açanlar,daima suçlanır yargılanıp ceza alır.esad a katıl dıyen ler zalım diyenler dönüp kendi liderine baksın ne suç işliyor.sonra esadla nıye uzlaşmıyorsunda terör örgütü pkk ile uzlaşıyorsun adınada barış projesi diyorsun?esad mualıflerı ösod un lıderi kim george habaş abd nin atadığı hırıstıyan lıder,esadı kım ıstemıyor ısraıl abd ab yahu sende haçlı siyonıst organızasyonun parçası olmuyormusun bız türkler eskıden haçlıya karşı kalkan olurduk şimdi haçlıyı muslumana saldırması ıçın davet edıyoruz bu ne saçmalık?esad yuzde 75 ıle halk seçtı bızımkını 50 yıne esad burdada galıp..ama surıye antıdemokratık seçım ortamı var dersen ben de sana dön türkıyeye bak derim 12 eylül yuzde10 seçim barajı hala varmı,?hazine yardımında en buyuk pay ıktıdar partısıne mı,sandık bilgisayar seçımlerde kullanılıyor ama şaibe altında değilmi ?işte bunlar türkiyenin anti demokratık seçım ortamı olduğunun kanıtı..bızım yonetım ısraılı 2 kere yenen muslumanların gururu hizbullaha hizbulşeytan dedıler tüm müslüman ülkelerin nefretini kazandılar bu olay onların ıkıyuzlulugunu ortaya çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.