Bediüzzaman'ın talebesi SAİD ÖZDEMİR abi de vefat etti

Bediüzzaman'ın kitaplarını ilk kez matbaada yayınlatan talebesi Said Özdemir abi vefat etti. Cenazesi 27 Şubat Cumartesi günü öğle namazında Hacıbayram Camii'nden kaldırılacak.

bediuzzaman'in kitaplarini yayinlayan talebesi vefat ettiSON RÖPORTAJINI A-HABER'E VERMİŞTİ

Prof. Kemalettin Özdemir'in babası ve AK Parti Isparta milletvekili Said Yüce'nin dayısı olan Said Özdemir, son kez A Haber ekranlarında yayınlanan yönetmenliğini İsa Tatlıcan'ın yaptığı "Çağını Aşan Alim Bediüzzaman" belgeselinde röportaj vermişti.

Mehmet Kırkıncı ve Said Özdemir büyük hizmetlerde bulunmuşlardı.,

said-ozdemir-vefat

Bir süredir hasta olan ve dün hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınan Mehmet Kırkıncı Hoca'nın vefatının hemen ardndan gelen Said Özdemir'in vefat haberi, ehl-i iman için büyük üzüntüye neden oldu.

yeniasya-erdogana-destek

EKONOBİL.com ailesi olarak Said Özdemir ve mehmet Kırkıncı'ya Allah'tan rahmet diliyoruz. Allah onlardan razı olsun diyoruz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Said Özdemir'in vefatı dolayısıyla ailesini arayarak, başsağlığı dileğinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Erdoğan, Özdemir'in vefatının kendisini derinden üzdüğünü ifade ederek, merhuma Allah'tan rahmet, aile bireylerine ve yakınlarına da sabır ve metanet diledi.

A HABER'DE YAYINLANAN ÇAĞINI AŞAN ALİM BEDİÜZZAMAN BELGESELİ

Çağını aşan alim: BEDİÜZZAMAN Belgeseli ve Bediüzzaman'ın talebeleri

SAİD ÖZDEMİR abimiz HAKKA böyle UĞRLANDI.. (27 Şubat 2016 Cmts)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.