Atlasjet, Atatürk Havalimanı’ndan Edremit’e uçuşlara başladı

Yeni hatlarıyla büyümesini sürdüren Atlasjet Havayolları, bugünden itibaren Atatürk Havalimanı’ndan Edremit’teki Kocaseyit Havalimanı’na seferlere başladı. Altınoluk ve Akçay gibi önemli tatil merkezlerine yakın konumdaki Edremit’e haftanın her günü Atatürk Havalimanı’ndan karşılıklı uçuşların gerçekleştirileceği belirtildi.

Atlasjet, Atatürk Havalimanı’ndan Edremit’e uçuşlara başladıÖnemli tatil yerlerinden biri olan Balıkesir’in Edremit ilçesine haftanın her günü uçacak Atlasjet, Business Class ve EkonomiPlus ayrıcalıklarıyla buluşma fırsatı sunuyor. İstanbul'dan Edremit’e uçuşlar haftanın her günü saat 10.10'da; Edremit’ten Atatürk Havalimanı’na ise saat 14.30'da karşılıklı seferler gerçekleştirilecek.

Atlasjet Yer İşletme Başkanı Yüksel Atak, Balıkesir Kocaseyit Hava Limanı'na Atatürk Hava Limanı'ndan tarifeli seferleri başlatmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Atak, "Biz hava yolu olarak zaten bu hava limanının eski ve düzenli müşterilerindendik. Tekrar Atatürk Hava Limanı'ndan her gün düzenli ve tarifeli olarak Business Class konforuyla Balıkesir Kocaseyit Hava Limanı'na yapacağımız seferlerin gerek bizim gerekse çok sevdiğimiz yolcularımızın faydasına olacağını düşünüyoruz." dedi.