Atatürk Havalimanı'na makyaj

TAV İşletme Hizmetleri “Primeclass” CIP Servis, Atatürk Havalimanı’nda iç ve dış hatlarda yer alan iki yolcu salonunu yenileyerek hizmete açtı.

Atatürk Havalimanı'na makyaj

YENİLENEN PRİMECLASS LOUNGE’LAR HİZMETE AÇILDI
Konforlu bekleme alanları, zengin ikramlar ve teknolojik imkanlarla donatılan “primeclass” Lounge’lar uçuş öncesinde ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.
Atatürk Havalimanı’nda yolculara ayrıcalıklı bir deneyim sunan “primeclass” Lounge’lar modern ve sıcak bir atmosfer sunacak şekilde yenilendi. İç hatlar terminalinde yer alan ve butik servis anlayışı ile hizmet veren yeni “primeclass” Lounge’da,  apron manzaralı ferah bir atmosfer, TV, kilitli dolap hizmeti, kablosuz internet erişimi, tablet bilgisayarlar, kitaplık, gazete ve dergi köşesi bulunuyor. 110 kişi kapasiteli ve 301 metrekare alana sahip olan salon, zengin sıcak-soğuk büfesiyle 7 gün/ 24 saat uçuş öncesinde yolcuların tüm beklentilerine cevap veriyor.
KONFORUN SINIRI YOK
Yurtdışına uçan yolcuların dış hatlardaki öncelikli tercihi olan “primeclass” Lounge da yer değişikliği yaparak pasaport sonrasında, Food Court’un alt katında daha büyük bir alanda hizmet vermeye başladı. Salonda bulunan taze ve lezzetli ikramlarla donatılmış açık büfe, 180 derece yatabilen masaj koltuklarının bulunduğu özel dinlenme alanı, kablosuz internet erişimi, TV, tablet bilgisayar kullanımı, gazete ve dergi köşesi gibi hizmetlerin yanında, kişisel bakım ürünleri sunulan duşlarla konfor en üst düzeye çıkarılıyor. Yenilenen “primeclass” Lounge’ların tasarımı 1217 Design Mimarlık şirketi ve Yüksek Mimar Hale Şener tarafından gerçekleştirildi.
55 ŞEHİRDE 104 ÖZEL SALON
“Primeclass” Lounge’dan “primeclass” CIP Servis’ten faydalanan konuklarla birlikte, TAV Passport Kart üyeleri, British Airways yolcuları, Priorty Pass, Airport Angel, Vodafone Red sahipleri ve münferit giriş yapan yolcular 7 gün 24 saat faydalanabiliyor. Havalimanında yolculara daha hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmak üzere ayrıcalıklı hizmetler sunan TAV İşletme Hizmetleri, 6 ülke, 12 Havalimanında hizmet veriyor. Aynı zamanda, 21 özel yolcu salonunu işletiyor. TAV tarafından işletilmeyen dünya çapındaki birçok havalimanında gerçekleştirilen anlaşmalarla 55 şehirde, 104 özel yolcu salonunda hizmetin sürekliliğini sağlıyor. Cemil Yıldız'ın haberi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir