Anıtta namaz

MHP'liler, 'Ülkücü Şehitleri Anma Günü' münasebetiyle Kızılcıhamam'daki şehitlik anıtında buluştu.

Anıtta namazŞehitlerin ruhuna okunan Mevlid-i Şerif ve duaların ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindekiler namazı anıtın hemen yanı başına kurulan üstü açık mescitte kıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, anıta karanfil bıraktıktan sonra yaptığı konuşmada, "İçimizi karıştıracak parazitlere, kardeşliğimizi sakatlayacak eğilimlere fırsat ve imkân vermeyeceğiz. Türk milletini yapayalnız bırakacak, hatta küçültecek ve parçalanmaya götürecek; kökü dışarıda, başı içeride oluşum ve hazırlıklara karşı yegâne direnç milliyetçi-ülkücü harekettir. Bugünkü şartlarda, Türkiye'nin maruz kaldığı, üstelik hız ve hacminde artışlar görülen endişe verici hadiseler yumağının tersine çevrilmesi ülkücülerin müdahalesiyle mümkün hale gelecektir." dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türk milletinin maddi ve manevi bünyesinde gedikler açmaya, içinden ve dışından tavizler koparmaya çalışan mihraklara karşı en büyük engel milliyetçi-ülkücü hareket olmuştur. Bundan sonra da böyle olmaya devam edecektir." diye konuştu. (CİHAN)