Acun, Survivor 2016'nın yeni kadrosunu belirledi

Survivor yeni sezonundaki isimler ekranlara damga vuracak. İşte Survivor 2016 listesi, Survivor 2016 kadrosu..

survivor 2016 yeni kadrosu listesi www.acunn.com

Survivor 2016 listesi, Survivor 2016 kadrosu. Survivor All Star mücadelesi kaldığı yerden devam ederken, Survivor yeni sezonu için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor'ın 2016 kadrosundaki isimler yeni sezona olan merakı şimdiden arttırdı.

Survivor 2016 listesi çok konuşulacak isimleriyle belli oldu. Peki, kimler bu listenin içerisinde? Acun Ilıcalı'nın reyting rekortmeni yarışma programı Survivor All Star'da birincilik mücadelesi hergeçen gün artarken Survivor yeni sezonu için çalışmalar başladı. Ses getirecek isimleri özveriyle seçen Acun Ilıcalı, Survivor yeni sezonu için pek çok sürpriz ismi belirledi. Survivor All Star için seçtiği isimlerle reytingleri zorlayan Acun Ilıcalı'nın yeni sezonda ekrana getireceği isimler, arasında spor ve televizyon dünyasından bir çok isim bulunuyor. İşte, 2016 Survivor kadrosunda bulunması beklenen isimler.

2016 SURVİVOR KADROSU

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza survivor 2016'da yarışması bekleniyor. Şeref meselesi dizisi bittikten sonra Amerika'ya giden ünlü oyuncu Kerem Bursin'nin de Survivor 2016'da yarışması bekleniyor. Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyuran Ayşegül Melisa Doğan Survivor 2016'da yarışacak.

Sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Ünlü Sanatçı Gökhan Tepe, Ütopya'da yarışmacı olan İnci Satır, Ünlü Oyuncu Kenan Emirzalıoğlu benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail, Seda sayan ile Sinan Engin'in oğulları Oğulcan Engin, Şarkıcı Özgün, bir çok dizide oynayan Güzel Oyuncu Selin Şekerci, Türkiye'yi temsilen Güney Kore'de gerçekleşen Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması Manhunt International'da dünya birincisi seçilen Tolgahan Sayışman, Güzel Anadolu Efes'in pon pon kızlarından biri olan Tuğba İldiz, Şeref Meselesi'ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen'de Survivor yeni sezonunda yer alması beklenen diğer isimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir