Acun Ilıcalı'dan 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçmişte 'Yetenek Sizsiniz Türkiye', 'Rising Star Türkiye' gibi yapımcısı olduğu projelerde teklif götürdüğü oyuncu Meryem Uzerli'yi sonunda ikna etti.

Geçtiğimiz ocak ayında ikinci çocuğunu kucağına alan Meryem Uzerli, ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu, 'Lily Koi' adını verdiği kızının yedi aylık olmasıyla birlikte gelen tekliflere sıcak bakmaya başladı.

Medyatava'nın haberine göre; son olarak 2019 yapımı 'Kovan' filminde rol alan Meryem Uzerli'yi sonunda ikna eden ise tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı oldu.

Ilıcalı, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden ayrıldığından beri ünlü oyuncuyla çalışmak istiyordu. 2014'ten bu yana 'Yetenek Sizsiniz', 'Rising Star' gibi programlarda jüri üyeliği önermiş ancak bir türlü ikna edememişti.

İkili, geçtiğimiz günlerde yeniden buluştu ve sonunda Acun, Meryem Uzerli'yi ikna etmeyi başardı. Meryem Uzerli, yeni yayın döneminde 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri üyesi olarak ekrana gelecek.

"DİĞER JÜRİLERİ GÖRMEDEN İMZA ATMAM"

Ancak Meryem her zamanki gibi yine kendine bir acil çıkış kapısı bıraktı ve "Diğer jüri üyelerinin kim olduğunu gördükten sonra imza atarım" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı ve Meryem Uzerli'nin prensipte anlaştığı, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında diğer jüri üyelerinin kim olacağının belirleneceği öğrenildi.

JÜRİDE ÜNLÜ İSİMLER
'Yetenek Sizsizin Türkiye' jürisinde; Hülya Avşar, Özgü Namal, Sergen Yalçın, Demet Evgar, Oylum Talu, Murat Boz, Seda Bakan, Ali Taran ve Eser Yenenler yer almıştı.

Önemli reyting başarısı elde eden 'Survivor' ve 'MasterChef Türkiye' yarışmalarında olduğu gibi Yetenek Sizsiniz'in yapımcılığını da Acun Ilıcalı üstleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir