Yıldırım'ın bahsettiği sır görüşmenin ayrıntıları

Dünkü basın toplantısının en ilginç noktalarından biri, Aziz Yıldırım'ın Kulüpler Birliği toplantısında Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu arasında geçen bir diyaloğu aktarmasıydı.

Yıldırım'ın bahsettiği sır görüşmenin ayrıntılarıYıldırım, “Geçen günlerde Kulüpler Birliği toplantısı oldu. O toplantıda Trabzonspor Başkanı, etik, ahlak, delikanlılık lafları ediyor. Soruyorum... O bunları söylerken Sivasspor Başkanı Odyakmaz şike süreci ile ilgili kendisine ne anlattı, ne sordu” dedi.

O toplantıda neler yaşanmıştı? Odyakmaz, Hacıosmanğlu'na söylediklerini şöyle aktardı:

“Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin o dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz? Gidin Sadri Şener'e sorun. Biz o dönem Trabzonspor yönetiminin tekliflerini kabul etseydik temiz futbol mu olacaktı? Ben o zamanda söyledim şimdi de söylüyorum, maç satan karısını satar.”

Odyakmaz, bu konuşmasına Hacıosmanoğlu'nun nasıl karşılık verdiği sorumuza ise, “Bir şey söymeden gitti” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir