'Yapılan birşey varki ceza alıyorlar'

Trabzonspor'un yeni transferlerinden Batuhan Karadeniz, transferini ve Fenerbahçe ile Beşiktaş cezaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'Yapılan birşey varki ceza alıyorlar'Trabzonspor'un yeni transferlerinden Batuhan Karadeniz, Isparta Davraz kampında açıklamalarda bulundu, bordo mavili camiada bulunmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Trabzonspor'da çok iyi bir arkadaşlık ortamı olduğunu vurgulayan Karadeniz, " Yanlış bir karar vermediğimi gördüm. Sevinçliyim. Çalışıyoruz ve daha iyi olacağız. Karakterimizin yanına daha iyi bir performans ekleyip, sahada daha iyi bir Trabzonspor yaratmaya çalışacağız. Buraya geldiğim için mutluyum" dedi. Taraftarlarla iyi anlaşacaklarını da ifade eden Batuhan Karadeniz, "Trabzonspor'un büyük taraftarına gereken değeri vereceğiz " diye konuştu.

HER GİTTİĞİM TAKIM İÇİN 'SON ŞANSI' DEDİLER..

Trabzonspor'un kendisi için şans gibi gösterilmesiyle ilgili olarak da konuşan Batuhan, "Yedi sekiz yıldan beri süper ligde oynuyorum. Her gittiği takım için 'son şansı' dediler. Trabzon'a oynamaya ve başarılı olmaya geldim. Trabzonspor için savaşmaya geldim. Elimden gelen her şeyi yapacağım" dedi.

"YAPILAN BİR ŞEY VARKİ CEZA ALIYORLAR"

Türk futbolunda son dönemde yaşanan gelişmeleri de değerlendiren Batuhan, "Üzüntü veriyor şu andaki Türk futbolunun durumu. Yapılan bir şeyler var ki ceza alıyorlar. Olmasa ceza almazlardı. Üzülüyoruz ama adaletin yerini bulmasına da sevinen arkadaşlar vardır" dedi.

"PARA KONUSU HİÇ GÜNDEME GELMEDİ"

Trabzonspor ile sözleşmesine okumadan imza attığını anlatan Batuhan, " Sözleşmeyi imzalarken okumadım bile. Sadece imzaladım. Her hangi maddi manevi pazarlık olmadı. Ünal hoca ile el sıkıştık. Oynadığım hiçbir kulüpte para pazarlığı yapmadım. Özellikle de Trabzon benim memleketim. Memleketim olduğu için de para konusu hiç gündeme gelmedi" diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir