Yanal'ın çılgın bir planı var!

Devre arasında tecrübeli hocanın sözleşmesini uzun süreli yenilemeyi planlayan F.Bahçe Yönetimi'nin kulübün alt yapısını da Ersun Yanal'ın kontrolüne vermeyi düşündüğü öğrenildi.

Yanal'ın çılgın bir planı var!

Fenerbahçe Yönetimi kısa sürede tüm camianın takdir ve sevgisini kazanan Teknik Direktör Ersun Yanal ile uzun vadeli bir çalışma içine girmek istiyor.

Yanal'ın performansından ve oynattığı futboldan son derece memnun olan yönetimin, deneyimli hoca ile devre arası yapmayı planladığı yeni sözleşmenin süresini uzun tutma kararı aldığı öğrenildi. Yeni dönemde Ersun Yanal'ın tek sorumluluğu A takım olmayacak. Geçmişte yetiştirdiği Caner, Selçuk İnan, Arda gibi isimler de göz önünde tutularak Yanal'ın kulübün altyapısı ile ilgili de çalışmalarda bulunması planlanıyor.

Proje kapsamında altyapılardan sorumlu Şenol Çorlu ile birlikte koordineli çalışacak Ersun Yanal'ın en büyük isteğinin ise genç futbolcuların A takım çalışmalarına katılmaları ya da antrenmanları daha fazla izlemeleri olduğu belirtildi.

Barcelona modeli

Pendik'te alımı için uğraş verilen arazide hayata geçirilmesi düşünülen proje üzerinde de çalışmalar sürüyor. Tüm tesisler buraya taşındıktan sonra A takım ve altyapılar aynı Barcelona'da olduğu gibi tek bir çatı altında toplanacak ve daha koordineli çalışması sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80 + = 89