Yanal'dan görülmemiş ceza uygulaması!

Teknik direktör Ersun Yanal, ligin ikinci yarısında gereksiz yere sarı veya kırmızı kart görenlere 50 binden başlayıp 100 bin dolara varan ceza kesileceğini bildirecek.

Yanal'dan görülmemiş ceza uygulaması!

Teknik direktör Ersun Yanal, ligin ikinci yarısından itibaren Fenerbahçe'de bir çok şeyi değiştirecek. Bunların başında da gereksiz görülen kartlar geliyor.

Habertürk'te yer alan habere göre, Sarı-Lacivertliler'in tecrübeli hocası, futbolcularına kamp sürecince ikinci yarıda oynanacak tüm maçlarda gereksiz yere kırmızı veya sarı kart görülmesi konusunda ağır yaptırımlar uygulayacağını bildirecek.

Yanal, gereksiz yere kart cezalısı durumuna düşülmesi durumunda 50 bin Dolar'dan başlayıp 100 bin Dolar'a kadar ceza kesileceğini oyuncularına söyleyecek. İkinci yarıda 17 maçı minimum hatayla bitirmek isteyen Ersun Yanal cezanın yanı sıra ikinci yarıya prim konusunda da düzenleme yaptıracak. İlk yarıda kazanılan maçlarda prim ödenmemişti ancak ikinci yarıdan itibaren belirlenecek olan prim ve ceza sistemi devre arasında takıma tamamen anlatılacak.

BODRUM'DA KIZIYLA BAŞBAŞA

Bu arada teknik direktör Ersun Yanal da devre arasını fırsat bilerek ilk yarının yorgunluğunu atıyor… Tecrübeli çalıştırıcı, tatilini kızı Femin ile Bodrum'da dinlenerek geçiriyor ve ikinci yarı öncesinde moral topluyor. Ayrıca yakında kızını evlendirecek olan Yanal, kayınpeder olma heyecanını da yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir