Veteran atlet Mersin'e 7 madalyayla döndü

Mersin merkez Akdeniz Belediyesi'nin sponsor olduğu 60-65 yaş grubu Veteran Atlet Ahmet Kahveci Denizli'de düzenlenen Türkiye Veteranlar Şampiyonası'nda yeni bir rekora imza attı.

Veteran atlet Mersin'e 7 madalyayla döndü

Kahveci, atletizm, yüksek atlama, uzun atlama ve engelli koşu kategorilerinin yer aldığı şampiyonada 3 birincilik, 1 ikincilik ve 3 de 3'üncülük kazanarak 7 madalyayla Mersin'e döndü. Kente döner dönmez madalyalarıyla Akdeniz Belediyesi'ni ziyaret eden Veteran Atlet Ahmet Kahveci, sevincini Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çakan ile paylaştı. Mersin ve Akdeniz'i, Denizli'de gerçekleşen şampiyonada en iyi şekilde temsil etmek için büyük bir mücadele verdiğini anlatan Kahveci, kendisine verdiği destekten ötürü Akdeniz Belediyesi yönetimine teşekkür etti.

Elde ettiği başarıdan dolayı Ahmet Kahveci'yi kutlayan Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Çakan da yaptığı açıklamada, "Sporun ve sporcunun dostu Akdeniz Belediyesi olarak, imkânlarımız ölçüsünde sporcularımıza desteğimiz, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Veteran atletimiz Ahmet Kahveciyi, gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Kendisine bundan sonra da desteğimiz sürecek." dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir