Ve Ali Koç son kararını verdi!..

Fenerbahçe'de başkan adaylığı için ismi geçen Ali Koç, bu konudaki son kararını verdi.

Ve Ali Koç son kararını verdi!..

Fenerbahçe'de tarihi başkanlık seçimlerine kısa bir süre kala hem büyük bir heyecan yaşanmaya devam ediyor. Aziz Yıldırım'ın "başkan adayı ol, seni destekleyeceğim" dediği Ali Koç, seçim sürecinde kritik bir rol üstleniyor.

Aziz Yıldırım'ın adaylık kararını da direkt olarak etkileyeceği Ali Koç, başkan adaylığı konusundaki son kararını verdi. Aziz Yıldırım'ın başkan adayı olması konusunda ısrar ettiği Koç, 2 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde başkan adayı olmayacak ve herhangi bir yönetim kurulu listesinde de yer almayacak.

Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmelerde "Aday olmayacağım ama her zamanki yanınızda olacağım" mesajını veren Ali Koç'un 2016'ya kadar özel projeleri ile yakından ilgilenmek istediği ve bu sebepten dolayı da direkt muhattap olacağı bir iş ile uğraşmak istemediği ifade edildi.

Fenerbahçe taraftarının başkan ya da tekrar kulüpte yönetici olarak görmek istediği Ali Koç'un şu an olduğu gibi seçimden sonra da kulübe desteğini yönetim dışından verecek. Bilindiği gibi Koç, Aziz Yıldırım'ın yeni yönetiminde yer almamasına rağmen, bir yönetici kadar kulübü için çalışıyor, yardımını esirgemiyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *