Ünal Aysal'dan yeni sezon mesajı

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, geçen sezon yaşanılan şampiyonluk ve 2013 - 2014 Spor Toto Süper Lig sezonu için açıklamalarda bulundu.

Ünal Aysal'dan yeni sezon mesajı

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden bir mesaj yayımlayan Galatasaray Kulüp Başkanı Ünal Aysal, başarılı bir futbol sezonunu geride bıraktıklarını belirterek, "Mücadele ettiğimiz 3 ulusal kulvardan 2 kupayı müzemize kazandırmanın yanı sıra, asıl hedefimiz olan Avrupa'da Galatasaray'ın gücünü ve iddiasını yıllar sonra yeniden gösterme fırsatını yakaladık. Vizyon, emek ve Galatasaraylılık ruhunun bir arada olunca nelere kadir olduğunun küçük ama anlamlı bir örneğiydi bu." dedi.

Bugün başlayacak olan Spor Toto Süper Lig'in yeni sezonu adına da açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, kendilerini şimdi daha zor bir sezonun beklediğine ifade ederek,"Türkiye'de her takımın son 2 yılın tartışmasız şampiyonunu yenmek için sahaya çıkacağı açık. Avrupa'da ise Türk futbolundaki bir dirilişin temsilcisi olarak görüldüğümüzü biliyoruz." diye konuştu.

Başkanı Ünal Aysal, özgüvenlerinin her zamankinden daha yüksek olduğuna vurgu yaparak, "En kötü günümüzde bile bize verdiği destekle başarımızda büyük bir rol oynayan taraftarımız sergilediği duruşla dünyaya örnek oldu. Bir takımı tutmanın, onu başarıya ulaştırmanın ve yüceltmenin eşsiz bir örneğini sergilediler. Gücümüze güç kattıklarının bilinciyle en küçüğünden en büyüğüne hepsine minnettarız." diyerek konuştu.

Son olarak ise Aysal, Süper Lig'de bulunan tüm takımların sakatsız, cezasız, sevgi ve dostluk dolu bir futbol sezon geçirmeleri dileğinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir