Ünal Aysal umutsuz konuştu

Ünal Aysal kendinden emin! Henüz hiçbir yerli futbolcuya imza attırılamaması hakkında soruyu sakin yanıtlayan Aysal, "Transfer sezonu yeni açıldı. 1 hafta içinde bu görüşünüz değişecek. Eksikliklerimizi tamamlayacağız" dedi.

Ünal Aysal umutsuz konuştu

Gece geç saatlerde Galatasaray'ın kamp yaptığı Antalya'ya gelen Başkan Ünal Aysal, sabah da basın mensuplarının karşısına çıktı. Soruları yanıtlayan Aysal, çıkmaza giren Alex Telles transferi hakkında fazla umutlu konuşmazken; yerli transfer konusunda güvence verdi.

Devre arasında hem teknik kadronun, hem oyuncuların enerji depoladığını söyleyen Başkan Aysal, "Tahmin ediyorum ki sezonun ikinci yarısını çok iyi geçireceğiz" dedi. 3 kulvarda mücadeleettiklerini ve 3'ünde de başarılı olacaklarını umduğunu belirten Aysal, "Rakiplerimizin hepsi önemli, ciddi, büyük rakipler. Onlarla başa çıkabilecek, onlarla yarışabilecek imkanlara sahibiz" diye konuştu.
Ünal Aysal, yönetim olarak görevlerinin teknik kadroya rakiplerle mücadele edecek imkanları sağlamak olduğunu, teknik kadronun görevinin ise gereğini yapmak olduğunu da belirtti.

Galatasaray'ın yerli oyuncu kadrosunun dar görünmesi ve henüz bir takviye yapılamaması hakkındaki soruya da Aysal, "Bakın, transfer sezonu daha yeni açıldı. Tahmin ediyorum ki önümüzdeki 1 hafta içinde bu görüşünüz değişecek. Bu eksikliklerimizi tamamlayacağız, merak etmeyin" diye yanıt verdi.

Alex Telles transferi konusunda "Şu anda ortada ama pozitif yürümüyor çünkü ortada teknik bazı sorunlar. Rakamsal bir sorunumuz yok, ticari şartlarda bir sorunumuz yok ama teknik olarak ciddi sıkıntılarımız var diyebilirim" açıklamasını yapan Aysay, ellerinde bu mevki için 2-3 alternatif daha olduğunu vurguladı.

Bu arada Aysal, taraftar grubu UltrAslan'ın şike süreci hakkındaki sert açıklamasının sorulması üzerine ise "Henüz açıklamayı okumadım. Okumadan fikir yürütmek istemiyorum" dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir