Ünal Aysal: Bir iki tane yere iyi oyuncu bulursak transfer olabilir

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, seçim çalışmaları bittikten sonra tranfser çalışmalarının hızlanacağını ve bir iki tane yere daha iyi oyuncu bulurlarsa tranfser yapacaklarını söyledi.

Ünal Aysal: Bir iki tane yere iyi oyuncu bulursak transfer olabilirBir gazetecinin, "Seçim bittikten sonra transfer çalışmalarınız hızlanır mı ?" sorusuna Aysal, "Tabiki hızlanacak. Transfer sadece seçime bağlı değil. Önümüzdeki günlerde seçim işini de halledeceğiz. Zaten üç senedir kuralan bir takımız ve ekibimiz var. Takımda da devamlılık var. Bir iki tane yerde belki daha iyisini bulabilir miyiz, düşüncelerimiz var. Bu transferler olmasa da olur ama ben bu değişikliklerin olacağını tahmin ediyorum." diye cevapladı.

SEÇİME KATILANLARIN KALİTESİ BENİ MUTLU ETTİ

Seçime katılımın beklentisinin üzerinde olduğunu dile getiren Başkan, "Bu yaz günü bütün herkes güneye tatile gitmişken bu katılım benim beklentimin üstünde gerçekleşti. Yine seçime katılımcıların kalitesi de beni mutlu etti." diyerek şunları söyledi:

"Onlar gerçekten Galatasaray'ın sahibi olduklarını ispat eden her ortamda Galatasaray'ı temsil etmeye yalık olan kişiler. Bugün burada Galatasaray'ın ruhu toplanmış durumda. Zaten seçimden ziyade bir buluşma gibi oldu. Eski günleri yaadettik."

GALATASARAY'DA GÜÇLÜ İSİM YOK

Başka bir gazetecinin 'Güçlü bir yönetim oluşturulmadı' tarzında yapılan eleştirileri hatırlatması üzerine Ünal Aysal, şunları kaydetti:

"Galatasaray'da güçlü isim yok. Ben bir isim değildim, beni getirip başkan yaptılar. Galatasaray'da güçlü isim yok. Galatasaray'a hizmet etme niyetinde insanlar var. Camia zaten hep beraber aramızda ayrışım yok. Herkesin görev sırası geldiği vakit o görevi yüklenecek. Bu bayrak elden ele dolaşacak. Bu camia 500 senelik bir camia jenerasyonlar boyunca el değiştirerek devam edecek."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir