UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçları

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçları tamamlandı.

UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçları

İkinci ön eleme turunda rövanş maçları 22 ve 24 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

Astana (Kazakistan)-Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 3-0

Kairat (Kazakistan)-Esbjerg (Danimarka): 1-1

KF Laçi (Arnavutluk)-Zorya (Ukrayna): 0-3

Kosice (Slovakya)-Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 0-1

Neftçi (Azerbaycan)-Koper (Slovenya): 1-2

Dinamo Minsk (Belarus)-MYPA (Finlandiya): 3-0

Buducnost Podgorica (Karadağ)-Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2

Trencin (Slovakya)-Vojvodina (Sırbistan): 4-0

Ruch (Polonya)-Vaduz (Liechtenstein): 3-2

Atlantas (Litvanya)-Shakhter (Kazakistan): 0-0

Kalju (Estonya)-Lech (Polonya): 1-0

Zestafoni (Gürcistan)-Spartak Trnava (Slovakya): 0-0

Elfsborg (İsveç)-İnter Baki (Azerbaycan): 0-1

RoPS (Finlandiya)-Asteras (Yunanistan): 1-1

Petrolul (Romanya)-Flamurtari (Arnavutluk): 2-0

Botev Plovdiv (Bulgaristan)-St Pölten (Avusturya): 2-1

Rosenborg (Norveç)-Sligo (İrlanda Cumhuriyeti): 1-2

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)- Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 2-1

Brommapojkarna (İsveç)-Crusaders (Kuzey İrlanda): 4-0

Neman (Belarus)-FH Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1

CFR Cluj (Romanya)-Jagodina (Sırbistan): 0-0

Luzern (İsviçre)-St. Johnstone (İskoçya): 1-1

CSKA Sofya (Bulgaristan)-Zimbru (Moldova): 1-1

Litex (Bulgaristan)-Diosgyör (Macaristan): 0-2

Zulte Waregem (Belçika)-Zawisza (Polonya): 2-1

Vikingur (Fareo Adaları)-Tromso (Norveç): 0-0

Györ (Macaristan)-Göteborg (İsveç): 0-3

Molde (Norveç)-Gorica (Slovenya): 4-1

Metalurg Üsküp (Makedonya)-Zeljeznicar (Bosna Hersek): 0-0

Split (Hırvatistan)-H. Beer Sheva (İsrail): 2-1

Sillamae (Estonya)-Krasnodar (Rusya): 0-4

Bursaspor (Türkiye)-Chikhura (Gürcistan): 0-0

Rijeka (Hırvatistan)-Ferencvaros (Macaristan): 1-0

Derry (İrlanda Cumhuriyeti)-Shakhtyor (Belarus): 0-1

Motherwell (İskoçya)-Stjarnan (İzlanda): 2-2

Aberdeen (İskoçya)-Groningen (Hollanda): 0-0

Linfield (Kuzey İrlanda)-AIK (İsveç): 1-0

Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti)-Hajduk Split (Hırvatistan): 0-2

Sarajevo (Bosna Hersek)-Haugesund (Norveç): 0-1

Cukaricki (Sırbistan)-Grödig (Avusturya): 0-4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir