Transfer çalışmaları devam ediyor

Transfer çalışmaları devam ediyor

Sanica Boru Elazığspor Sportif Direktörü Yasir Elmacı, Spor Toto Süper Lig'de üst sıraları zorlayacak bir takım kurabilmek için çaba gösterdiklerini söyledi.

Elmacı, yaptığı açıklamada, futbol hayatında özellikle Sivasspor'da önemli başarılar yaşadığını söyledi. Bordo-beyazlı ekibi tarihinde ilk kez süper lige taşıyan kadroda yer aldığını hatırlatan Elmacı, futbolculuğunda yaşadığım başarıları, Elazığspor'da sportif direktör olarak da yaşamak istediğini ifade etti.

Elmacı, hedeflerinin üst sıralar olduğuna dikkat çekerek, "Futbolcu karakterimle başarılı olduğuma inanıyorum ve aynı şekilde Elazığspor'da sportif direktör olarak başarılı olmak istiyorum. Birlikte çalışacağımız futbolcu arkadaşlarımızı da bu yönde seçiyorum, inşallah bunu başarırız" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiğini belirten Elmacı, yerli ve yabancı bazı futbolcularla görüşmelerinin devam ettiğini kaydetti.

Kısa süre içerisinde bazı futbolcularla resmi sözleşme için masaya oturacaklarını dile getiren Elmacı, "Süper ligde oynamış futbolcularla görüşmelerimiz var. İsim olarak açıklamak için çok erken çünkü görüşmeler devam ediyor. Kısa süre içerisinde bazı futbolcularımız imza atacak. Daha önceden takip edilen gurbetçi oyuncularla anlaşmalar yapıyoruz ama önemli olan yerli oyuncularımızı, Türkiye liginde kendini ispatlamış oyuncularımızı kadromuza katmak. Bunlar üzerinde çalışmalarımızı yapıyoruz. Santrfor, ön libero ve stoper yabancı oyuncu transfer etmeyi planlıyoruz. Transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Üçü yabancı olmak üzere yedi transfer yapacağız" diye konuştu.

Bu arada bordo-beyazlı ekibin 5 Temmuz'da Elazığ'da toplanarak yeni sezon hazırlıklarına başlayacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir