Trabzonspor'da yönetim, Galatasaray Yönetim Kurulu'na yemek verdi

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında bu akşam saat 19.00'da Trabzonspor'a konuk olacak Galatasaray'a bordo mavili yönetim kurulu yemek verdi.

Trabzonspor'da yönetim, Galatasaray Yönetim Kurulu'na yemek verdi

Bordo mavili yönetimin ev sahipliğinde basına kapalı yapılan ve sadece kulüp televizyonu ve internet sitelerinden duyural yemekte iki tarafında da samimi sohbetler yaptığı belirtildi.

Yemeğe ev sahipliği yapan Trabzonspor'da yemeğe, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Asbaşkan Ali Kemal Başaran, Başkan Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, Genel Sayman Engin Hacısalihoğlu, Genel Sayman Yardımcısı Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Stadyum ve Amatör Branşlar Sorumlusu Köksal Sadıklar, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol İbrahim Ağaoğlu ve Ahmet Emre Turan, Başkan Danışmanı Serhat Altıncı ile birlikte Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve kulüp yetkilileri katıldı.

Yemek sonrası Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'a Trabzonspor forması, Aysal ise Ali Sami Yen Stadı hatıra toprağını hediye etti. İki başkanın da akşam oynanacak maç için birbirlerine başarı diledikleri belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

37 − 33 =