Trabzonspor’da 4 imza birden

Trabzonspor, pilot takımı 1461 Trabzon’dan bünyesine kattığı Abdülkadir, Caner, Fatih ve Yusuf ile sözleşme imzaladı.

Trabzonspor’da 4 imza birden

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde kulüp futbol direktörü Ünal Karaman’ın hazır bulunduğu imza töreninde Abdülkadir, Caner ve Fatih ile 5 yıllık, 1461 Trabzon’da 3 yıllık sözleşmesi bulunan Yusuf ile kiralık olarak sözleşme yapıldı.

İmza töreninde konuşan Karaman, 4 değerli oyuncuyu Trabzonspor bünyesine kattıkları için mutlu olduklarını belirterek, "İnşallah 1461 Trabzon’da gösterdikleri hizmeti, başarıyı Trabzonspor’da üstüne koyarak devam ettirecekler. Elde edeceğimiz başarılara ciddi katkılar yapacaklardır" dedi. Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Karaman, dedikodularla hareket etmediklerini, somutlaşması halinde alacakları oyuncuyla imza atacaklarını kaydetti.

"İCRAAT ZAMANI"

İmza töreninde konuşan Abdülkadir Özdemir, çocukluğundan beri taraftarı olduğu kulübün bir parçası olduğunu dile getirerek, "İnşallah uzun yıllar bu formayı terletip başarılı oluruz. Mustafa hocaya teşekkür ediyoruz. Güvenini boşa çıkarmayacağız" şeklinde konuştu.

Kaleci Fatih Öztürk ise, teknik direktör Mustafa Akçay’a kendilerine güvendiği için teşekkür ederek, "İnşallah Türk futbolu ve Trabzonspor adına hayırlı bireyler oluruz. Çok konuşma vakti değil, icraat zamanı. Artık insanların beklediği sevinci yaşatma adına elimizden geleni yapacağız" ifadesini kullandı.

Savunma oyuncusu Caner Osmanpaşa ise 1461 Trabzon’dan bu yana kendilerini destekleyen, pay sahibi olan herkese teşekkür ederek, "Bundan sonrası bize kalmış. Elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Son olarak söz alan Yusuf Erdoğan ise 8-9 senedir beklediği imzayı attığını vurgulayarak, "Konuşacak çok şey yok. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Artık memleketim Isparta Davraz kampını iyi geçirip formayı almak için gün sayıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından imza atan oyuncular, futbol genel direktörü Ünal Karaman ile birlikte Trabzonspor arması önünde basın mensuplarına poz verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.