Trabzonspor Yönetiminden yaralı şoföre sürpriz teklif!

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran'ı ziyaret etti ve "Trabzonspor Kulübü'nde beraber çalışmak isteriz" dedi. Şoför Kıran da, "İnşallah, bir toparlanalım" diye cevapladı. 

trabzonspor'dan sofore surpriz teklif!Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı hastanede ziyaret etti.

Kıran'ı tedavi gördüğü Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde ziyaret eden Hacıosmanoğlu, Ufuk ve eşi Nurten Kıran'la bir süre görüşerek "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Kıran'a, biran önce sağlığına kavuşmasını beklediklerini söyleyen Hacıosmanoğlu, Trabzonspor camiası ve kulüp olarak her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

"Trabzonspor Kulübü'nde beraber çalışmak isteriz" diyen Hacıosmanoğlu'na Kıran, "İnşallah, bir toparlanalım" yanıtını verdi.

Hacıosmanoğlu, ne yapılması gerekiyorsa buna hazır olduklarını belirterek, "Toparlanın ondan sonra bir araya geliriz. Ne yapmamız gerektiğini konuşuruz" dedi.

- "Tecrübemizle yaptık. Kim olsa aynısını yapardı"

Kıran, "Sizi Allah korudu" diyen Hacıosmanoğlu'na elinden geleni yaptığını anlatarak, "Tecrübemizle yaptık. Kim olsa aynısını yapardı" şeklinde cevap verdi.

Hacıosmanoğlu, daha sonra Kıran'a Trabzonsporlu tüm futbolcuların imzasının bulunduğu 61 numaralı "Ufuk Kıran" yazılı Trabzonspor forması hediye etti.

- "Adli bir süreç var, sonucunu bekleyeceğiz"

Ziyaretin ardından AA muhabirine açıklama yapan Hacıosmanoğlu, Kıran'ın moralinin çok iyi olduğunu belirterek, "Herhalde yarın veya öbür gün taburcu edilecek. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Söylenecek çok fazla bir şey yok" dedi.

Hacıosmanoğlu, Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne ziyaretine ilişkin soru üzerine, "Vali bey ve emniyetten konu hakkında bilgi aldık, bilgi alışverişinde bulunduk. Adli bir süreç var, sonucunu bekleyeceğiz" diye konuştu.

-  "İnsanlıkla alakası olan, böyle bir şey yapmaz"

Yapılan silahlı saldırının ne insanlık ne de sporla bağdaşır bir tarafının olmadığına vurgu yapan Hacıosmanoğlu, şunları kaydetti:

"Yapılanın ne Trabzonspor'a ne şehre bir artı katması söz konusu değil. Bize faydası yok, zararı var. Allah, kitap, din, iman, insanlıkla alakası olan bir insan böyle bir şey yapmaz. Hiçbir şeyin karşılığı da değil bu. Ne şehir, ne ülke ne de insan olarak bunu tasvip edemeyiz. Onun için adli makamların ortaya koyacağı sonucu görelim, ona göre de gerek biz görevde olan yönetim gerekse şehir olarak bunun karşısında bir duruş ortaya koyacağız."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir