Trabzonspor, yeni sezona hazırlanıyor

Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmana 12 futbolcu katıldı.

Trabzonspor, yeni sezona hazırlanıyorİzinli olan futbolcular haricinde antrenmana zkatımayanlar ise sağlık kontrolünden geçirildi. Kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştiren bordo-mavililer, koşu ve esneklik çalışması yaptı.

AKÇAY’DAN TALEBELERİNE UYARI

Bordo-mavili takımın teknik patronu Mustafa Akçay, yeni sezon öncesi oyuncularına uyarılarda bulundu. Talebelerine son iki sezonda iyi bir görüntü ortaya koymadıklarını hatırlatan başarılı teknik adam, “Ancak bunda sizin hiçbir suçunuz olmadığını düşünüyorum.” dedi.

Farkı oluşturan ve aidiyet duygusu olanlarla yürüyeceklerini ifade eden Akçay, “Aidiyet duygusu olmayanlar zaten aramızda olmayacak. Gerekirse günde 3 antrenman yapacağız. Buna hazırlıklı olun. Belki yorulacaksınız ama sıkılmayacaksınız.” ifadelerini kullanarak, herkese güvendiğine vurgu yaptı ve sözlerini şöyle tamamladı:

“Benim için hepsiniz çok değerlisiniz. Kendisini takıma veren oyunculara ihtiyacımız olacak. Bundan sonraki süreçte hep beraber bu takımın başarısı için elimizden geleni yapacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir