Trabzonspor transfere doymuyor

Malouda ve Bosingwa'yı bitiren Trabzonspor, golcüye yöneldi

Trabzonspor transfere doymuyor

Florent Malouda ve Jose Bosingwa transferleriyle kadrosunu güçlendiren Trabzonspor, şimdi de gözünü golcü transferine dikti. Bordo - mavili yönetimi, forvet hattı için de bir süredir gündemde olan Lucas Barrios ve Solomon Kalou'dan birisini renklerine katmak için girişimlerini hızlandırdı.

Malouda transferiyle takımın hücuma dönük orta alanı hattını, Bosingwa'yla da savunmayı takviye eden Trabzonspor yönetimi, en fazla ihtiyaç duyulan golcü ihtiyacını gidermek için de arayışlarına devam ediyor. Henrique, Batuhan ve Emre Güral'dan oluşan forvet hattını daha etkili bir isimle güçlendirmek isteyen Karadeniz ekibi, bu mevki için daha önce gündeme alınan Barrios ve Kalou konusundaki girişimlerine hız verdi.

Transferi biran önce noktalamak isteyen bordo-mavili yönetimin, kulübüyle yaşadığı sorunlar nedeniyle transferi daha zor görünen Barrios'tan ziyade Kalou'ya yöneldiği öğrenildi. Trabzonspor yönetiminin Kalou'ya yaptığı teklife olumlu cevap aldıktan sonra kulübü Lille ile bonservisi konusunda pazarlıklara başlayacağı belirtildi.

Bordo - mavili yönetimin, bu 2 oyuncudan da olumla cevap alamama ihtimaline karşılık Obafemi Martins'le de ilgilendiği iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir